Найважливішим фактором, що впливає на здоров’я і самопочуття людини, є харчування, і те, наскільки правильним і збалансованим воно буде, залежить від кожного. Сьогодні багато говорять про здорове харчування, і іноді навіть не знають, що насправді криється в цій фразі.
З дитинства нас вчили, що харчуватися слід три рази в день, і основний, найбільш поживний прийом їжі повинен бути вранці, щоб зарядити організм енергією і підвищити працездатність на весь день. В обід обов’язково треба було з’їдати перше блюдо, а на вечерю вживати легко засвоюється їжу. Звичайно, такої системи харчування і сьогодні дотримується величезне число людей. Але, як показує практика, між цими трьома прийомами їжі проходить досить багато часу. Організм встигає зголодніти», і щоб вгамувати голод, людина перекушує, і часто для перекусів вибирають не зовсім правильну їжу – булочку, шоколадний батончик, печиво, бутерброд, або щось інше, що не приносить користі організму, а лише сприяє тимчасовому задоволенню, а також стійкого набору ваги.
Можна вважати здорове харчування сніданок обід вечеря корисним для всіх, і правильним? Думки в даному питанні розходяться.

Що таке здорове харчування?

У багатьох здорове харчування асоціюється з вишуканими стравами, дорогими продуктами. Насправді, це не так. Під фразою «здорове харчування» варто враховувати баланс білків, жирів і вуглеводів, а також калорійність, яка залежить від рівня фізичної активності. Також не варто забувати про питному режимі, графіку вживання їжі протягом дня, і фізичних навантаженнях. Дотримання цих критеріїв примножить очікуваний результат, покращиться здоров’я і самопочуття, відбудуться зміни у фігурі в кращу сторону.
Для того, щоб харчуватися збалансовано, правильно, забезпечувати свій організм корисними речовинами, необхідно докласти чимало зусиль. Це пов’язано з купівлею продуктів, складанням різноманітного меню, розрахунком калоражу та БЖУ, приготуванням страв, та іншими справами. Якщо у людини достатньо вільного часу, і він з ентузіазмом підходить до організації свого харчування, тоді, звичайно, можна займатися цим самостійно. Але найчастіше сучасні люди багато часу проводять на роботі, а після неї приділяють увагу друзям, рідним і близьким, а значить, знайти вільний час на приготування їжі практично неможливо. Вирішити цю проблему допоможе компанія Organic Food.

Здорове харчування з Organic Food

Ті, чий робочий день максимально завантажений і не дає можливості самостійно готувати їжу, можуть скористатися послугою доставки на будинок збалансованого, здорового харчування від компанії Organic Food. Вона орієнтує свою роботу на широку аудиторію, де у всіх різні цілі, і потрібно різне харчування.
Так, компанія розробила декілька лінійок харчування, які безпечно для здоров’я допоможуть:

  • Скинути зайву вагу.
  • Підтримувати організм у формі.
  • Нарощувати м’язову масу.

Здорове харчування сніданок обід вечеря, про який ми знаємо з дитинства, на думку фахівців Organic Food, не є насправді правильним, і навпаки, сприяє виникненню збоїв в організмі людини, порушення його самопочуття та активності. Саме тому дієтологи спільно з фітнес-тренерами створили лінійки, кількість прийомів їжі в яких становить від п’яти і більше. У чому переваги такого харчування в Organic Food? Розглянемо:

  • Дробове харчування невеликими порціями швидше засвоюється.
  • Інтервал між прийомами їжі не викликає сильного почуття голоду, а отже, запобігає зриви.
  • Кожна лінійка має певний калораж, а також оптимальний баланс білків, жирів і вуглеводів.
  • Продукти готуються нешкідливими способами, запобігаючи надлишок жиру, приміром, у м’ясних або рибних стравах.
  • У раціон включено велику кількість овочів, фруктів і зелені.
  • «Шкідливі» продукти замінені «корисними».
  • У меню присутні десерти, приготовані з корисних продуктів, які не приносять шкоди фігурі.

Враховуючи це, можна сміливо стверджувати, що популяризованное здорове харчування сніданок обід вечеря – це відсутність користі для організму. Компанія Organic Food подбає про вашому харчуванні, допоможе зручно харчуватися в будь-якому місці, отримуючи не тільки користь для організму, але і задоволення від смачних страв.