Здорове харчування, рецепти для Вашого раціону дуже просто знайти на просторах всесвітньої павутини, але ось зрозуміти, що підійде саме Вам не так вже просто. Здорове харчування, рецепти, кількість споживаної їжі і дотримання питного режиму — ключові елементи однієї великої системи, які допоможуть Вам залишатися здоровими, виглядати і відчувати себе добре.
Без здорового харчування, рецептів, хоча б помірних фізичних навантажень, враховуючи сучасний тип життя і екологію — нікуди! Три головних принципи на яких ґрунтується правильне харчування, це: ретельний вибір рецептів та щоденний підрахунок КБЖВ (співвідношення калорій, білків, жирів і вуглеводів), які містяться у вибраному Вами блюді, дотримання питного режиму, а також різноманітність.

Де шукати рецепти здорового харчування?

Допомогти Вам на шляху здорового харчування, рецептів і їх підбору спеціально для Вас можуть дієтологи, розробивши систему харчування, але приготування страв, чіткий розрахунок порції і частково рішення проблеми різноманітності залишаться за Вами. Рецепти правильного харчування, можна також знайти в інтернеті, але тоді підбір продуктів по засвоюваності, підрахунок співвідношення нутрієнтів і турбота про різноманітність знову ляжуть на Ваші плечі. Все б добре, але враховуючи сучасний темп життя, бажання поєднати всі турботи, роботу і викроїти час для себе, практично неможливо знайти час на походи по магазинах, розрахунки співвідношення нутрієнтів і готування.
Здорове харчування, рецепти, в кращому їх виконання Ви завжди знайдете в раціонах компанії Grow Food, п’ять лінійок харчування на вибір, підібрані спеціально для Ваших цілей. Вас чекає розраховане за КБЖВ меню, 35 різних блюд в тиждень, доставлених в будь-яке зручне для Вас місце, а головне ніякого миття посуду та приготування! Заощаджуйте Ваш час, довірте турботу про харчування професіоналам!