Життя людини влаштована таким чином, що для комфортного існування він змушений працювати. Оплачувана праця дозволяє витрачати зароблені гроші на предмети потреби і задоволення, на їжу і багато іншого. А що таке їжа – необхідність чи задоволення? Багато хто відповість, що необхідність, але ми знаємо, що ця необхідність може приносити задоволення, а також користь для організму.
Працюючи по 8 і більше годин в день в офісі або на підприємстві, знайти час на пошук і прийом їжі можуть далеко не всі. Навіть якщо і виходить присвятити єдиний обідня перерва собі, людина витрачає цей час на те, щоб знайти найближче кафе або їдальню, і дуже швидко поїсти. Чим, як правило, обідають на роботі? Бутерброди, приготовлені вдома на швидку руку, кондитерські вироби з чаєм або кавою, в кращому випадку – страви з їдальні або кафе. Чи Правильно це? Скільки разів на день необхідно приймати їжу? Спробуємо розібратися.

Що таке правильне харчування?

Перш за все, варто розуміти, що правильне харчування – це баланс білків, жирів і вуглеводів, а калорійність такої їжі повинна відповідати витраті енергії протягом дня. Так людина зможе підтримувати свій організм у формі, забезпечувати його корисними елементами, а отже, покращувати працездатність і самопочуття протягом всього дня. Дієтологами доведено, що класичне триразове харчування, насправді, викликає проблеми органів травлення, і не дає тих результатів, які людина на нього покладає. Перерва між прийомами їжі повинен бути 2-3 години, отже, порції – набагато менше.
Всі зможуть з собою носити на роботу 5-7 страв, приготованих з урахуванням БЖУ і калорій? А всі зможуть щодня готувати стільки їжі для себе? Звичайно, тільки одиниці можуть присвятити свій час такого підходу до організації системи харчування. Здорове харчування на роботі – це важливо, і турботу про нього тепер можна покласти на компанію Organic Food.

Як організувати харчування на роботі?

Якщо ви задумалися про те, що в робочий час ви хочете харчуватися збалансовано, правильно, і при цьому смачно, тоді пропонуємо вам ознайомитися з послугами компанії Organic Food. Вона займається приготуванням і доставкою їжі додому і в офіс, яка має оптимальне співвідношення БЖУ в залежності від поставлених людиною цілей.
Якщо розглядати детальніше, то харчуватися необхідно з урахуванням своєї фізичної активності. Якщо ви цілий день проводите в офісі за комп’ютером, і лише пару раз в тиждень знаходите час на заняття спортом, і не плануєте набір ваги, тоді необхідно зменшити калораж до мінімуму. У тому випадку, якщо ваша активність протягом дня висока, ви витрачаєте багато сил і енергії, виконуючи свою роботу, калорійність і баланс білків, жирів і вуглеводів буде відрізнятися від першого.
Організувати здорове харчування на роботі допоможе компанія Organic Food, пропонуючи на вибір кілька лінійок харчування. Вони відрізняються:

  • калорійністю;
  • баланс БЖУ;
  • кількістю порцій в денному раціоні;
  • складом страв.

Power, FIT, BALANCE, DAILY, та інші лінійки розроблені під різні цілі. Підтримання форми, зниження ваги або набір м’язової маси – кожен знайде для себе відповідний варіант.

Що таке правильне харчування з Organic Food?

Раціон складається з 5-7 страв, в залежності від обраної лінійки. В стравах Organic Food відсутні шкідливі для організму нутрієнти. Їх замінюють корисними овочами і фруктами, бобовими, альтернативними компонентами. Ви не зустрінете в раціоні майонезів, замість них використовуються соуси на основі йогурту або сметани, жирне м’ясо замінюється дієтичним. Використання спецій та естетичне оформлення страви принесе вам задоволення від прийому смачної їжі, а головне, корисної їжі.