Правильне, здорове харчування – це молодість, краса і запорука здоров’я нашого організму. Як і в дикій природі, так і в людському житті, угамування потреб у їжі – це один природний інстинкт. Тому, потрібно розуміти, що від їжі, яку ми вживаємо, в більшості випадків, залежить якість і тривалість життя.

Здорове харчування – це ваша молодість і сила

Дуже багато хто легковажно ставляться до факту про те, що здорове харчування фактор здорового способу життя. А даремно. Будь-які коливання у бік збільшення або зменшення нутрієнтів, мікро і макроелементів призводять до плачевних результатів: захворювання окремих органів або повне порушення обміну речовин з усіма витікаючими наслідками. Для того, щоб відчувати себе молодим і бадьорим, просто життєво необхідно стежити за своїм раціоном. На це йде багато часу і сил, але без правильно побудованого раціону, вам не обійтися.

До чого призводять швидкі перекуси?

У зв’язку з високим темпом життя, часу дійсно не вистачає. Навіть, якщо випадає вільна хвилина, хочеться її витратити не на підрахунок калорій, не на складання нового меню на день, а просто відпочити в колі родини або за читанням улюбленої книги. Тому багато господинь нехтують навіть одним поняттям про здорову їжу. Щоб швидко перехопити, як ми говоримо, можна відрізати собі бутерброд з копченою ковбасою, намазати майонезом і кетчупом і проковтнути за один раз. Але вся суть питання в тому, що ви не наїдаєтеся бутербродом. Буквально через п’ятнадцять – двадцять хвилин, ваші руки потягнутися знову до ножа, щоб відрізати вже більший шматок хліба з ковбасою. Цей порочне коло потрібно обірвати. Саме про це ми думали, коли створювали вже всіма улюблену компанію з доставки збалансованого харчування, Grow Food. Наша мета – це ваше здоров’я! Не потрібні ні гроші, ні зв’язки, ні статуси, коли немає здоров’я. Ми приносимо молодість і красу ваших тіл. Ми дбаємо про те, щоб ваша шкіра була пружною і мала рівний тон, щоб волосся блищали від здоров’я, а очі від щастя.

База для будь-якого меню

GF в основі всіх раціонів використовує базові знання в області дієтології. Так, наприклад, харчова піраміда – це основа, база для будь-якого меню. Складно посперечатися з тим фактом, що для будь-якого нашого дії, будь то підйом з ліжка або важке тренування в спорт залі, потрібно багато енергії. Ви знаєте, звідки ми беремо енергію? Ні, не з космосу. Хоча, ця версія має місце бути. Звичайно ж з вуглеводів. Саме завдяки їм, ми запасаємося енергією на цілий день. За основу візьмемо середньостатистичного людини, яка прокидається, йде на роботу, можливо у його графіку є тренування (ми дуже на це сподіваємося!), шлях додому і сон. У проміжках цих важливих справ – вживання їжі. Як ви вважаєте, в яку половину дня нам потрібно докласти якомога більше енергії, щоб до закінчення дня ми не виглядали вичавленим лимоном, а могли ще й собаку вигуляти? Звичайно в першій половині дня. Вживаємо вуглеводи до обіду включно, основний упор роблячи на сніданок, а потім знижуючи до середини дня відсоток денного вживання вуглеводів. До вечора повинні залишитися одні білки з овочами. На ніч ніяких вуглеводів! Навіть не дивіться в бік випічки, солодкого і каш. Ідеальний вечерю – це запечена куряча грудка з овочами. Саме такий графік дозволить вам бути завжди в тонусі та доброму настрої. Здорове харчування фактор здорового способу життя від GF – це п’ятиразове збалансоване харчування. Жодна страва в меню на тиждень не повторюється. Це дозволить вам споживати всі вітаміни і корисні елементи для здоров’я і відмінного самопочуття. Зателефонувавши на гарячу лінію компанії GF, ви можете замовити одну з п’яти раціонів, в залежності від поставлених вами цілей. Будьте здорові і чарівні з раціоном здорового харчування від Grow Food.