Хоч і кажуть, що перше враження оманливе, але зустрічають все одно по одягу. Тому в сучасному світі привабливий зовнішній вигляд – атрибут успішної людини. Причому мова йде зовсім не про виключно природних даних, таких як колір очей, ріст і колір шкіри, а скоріше про доглянутість і здоровому зовнішньому вигляді. Коли ми бачимо людину в хорошій фізичній формі, без зайвої ваги, з гарною шкірою, блискучими волоссям і міцними нігтями ми чомусь переймаємося до нього повагою, навіть трохи заздрістю, і дуже хочеться самим виглядати також. Але як досягти цих висот?

Контроль ваги в розумних межах необхідний

Багато вважають повних людей більш добрими, веселими, але також, мимоволі, приходить думка, що вони ледачі, адже фізична активність – ворог жирових відкладень. Тому люди, які контролюють свою вагу чимало часу приділяють фізичним тренуванням. Крім того, така корисна звичка чудово допомагає попереджати багато серцево-судинні захворювання, збої в роботі вестибулярного апарату, проблеми з дихальною системою, зниження рухливості суглобів. Але в плані боротьби із зайвою вагою це ефективно, тільки якщо на додаток йде правильна дієта. Є різні види дієт для схуднення без шкоди здоров’ю. Хоча насправді така дієта – це просто правильне харчування, оскільки вона передбачає оптимальне співвідношення всіх поживних речовин. Так що давайте розберемося в принципі з тим, що повинен є здорова доросла людина, коли і скільки. Щоденний раціон людини повинен забезпечувати його потреба в жирах, білках і вуглеводах, а також макро — і мікро — елементів. Деякі помилково вважають, що чим менше їсти – тим краще, але насправді це тільки підриває здоров’я і уповільнює обмін речовин, так що мало є – не вихід і дуже шкідливо.

Як же повинен харчуватися здорова людина?

Перш ніж відповісти на це питання, слід з’ясувати, скільки енергії людина витрачає за свій робочий час, на тренуванні, на дозвіллі. Щоб вага помалу йшов, потрібно так організувати своє харчування, щоб кількість споживаної енергії було менше добових витрат, але не нижче 1200 кілокалорій – це межа безпечного схуднення. Але крім обліку енерговитрат треба ще й забезпечити правильний баланс білків, жирів і вуглеводів, але щоб частка останніх була не нижче 20%. При цьому важливо пам’ятати, що вуглевод углеводу різниця – у раціоні повинні домінувати складні вуглеводи, які не викликають різкий стрибок цукру в крові. Крім цього з їжею в організм повинні надходити всі необхідні вітаміни і мінерали і речовини, що сприяють їх засвоєнню. Так, наприклад, бета-каротин не зможе стати вітаміном «А» без участі жирів, а кальцій не засвоюється без вітаміну «Д» і фосфору. Тому, щоб забезпечити свій організм усім необхідним, потрібно дуже ретельно продумувати своє меню, підбирати оптимальні поєднання продуктів, організувати прийоми їжі не менше 5 разів на день. Не дивуйтеся, заставу схуднення – регулярне харчування невеликими порціями. Чим частіше ви їсте (але не частіше, ніж через 2,5-3 години), тим вище ваш обмін речовин і швидше буде йти зайву вагу. І наостанок – звичайно ж, їжа повинна бути смачною і привабливою, реальні види дієт для схуднення без шкоди здоров’ю – це просто правильне харчування, а не якісь екзотичні способи, які тільки шкодять вашому організму.

Правильне харчування – не захмарна мрія.

Все написане вище здається якоюсь утопією – дуже складно організувати три прийоми їжі на робочому місці, так і не кожна кав’ярня здатний надати нормальне фітнес меню. Готувати ж з собою щоранку три порції – теж не завжди з руки. На допомогу вам готова прийти команда компанії Organic Food, яка покаже, що дієта не шкідлива для здоров’я – це реальність. Наші кухарі приготують будь-дієтична страва – будь то гаряче або десерт – і воно буде не тільки відповідати вашим потребам, але і порадує привабливим зовнішнім виглядом і вишуканим смаком. Ми пропонуємо на вибір декілька варіантів меню на тиждень, складених кращими фітнес-тренерами і враховують будь-які особливості споживача – від набору маси до інтенсивного схуднення. Доставка здійснюється 2-3 рази на тиждень, вам не потрібно при цьому ділити їжу на порції – ми зробили це за вас, расфасовав все меню в зручні порції, що забезпечують оптимальне надходження поживних речовин в організм. Компанія Organic Food – з турботою про вас і ваше здоров’я.