Останнім часом тенденція уважно ставиться до своєї зовнішності і своєму здоров’ю від жінок перекинулася і на чоловіків. Причому мова йде не тільки про чоловіків, для яких спортивний зовнішній вигляд став, свого роду професією – бодібілдери, наприклад. Все більше звичайних успішних чоловіків просто хотіли б виглядати привабливо: без відвислого «пивного» животика, з добре прокресленим рельєфом на торсі, руках і ногах, без складок і ямок.

Чим відрізняється дієта для чоловіків?

Почнемо з того, що чоловік чисто психологічно не здатен їсти по три яблучка в день і пакет кефіру. У чоловіків набагато більш інтенсивний метаболізм, що дає їм деяку перевагу перед жінками в питаннях «їсти і не товстіти». Але, часом, зловживання такими продуктами, як ковбасні вироби, чіпси, піца, сало, вареники, пиво та інше призводить до того, що навіть цей обмін речовин не справляється з такими обсягами калорій і починає їх складувати. Найпопулярніше місце для жиру – живіт. Причому, жир далеко не завжди відкладається під шкірою. Є ще так званий вісцеральний жир – яке утворюється навколо внутрішніх органів. Крім естетичного дисбалансу він ще й дуже небезпечний для здоров’я і може стати причиною серйозних проблем. Тому, коли мова йде про схуднення чоловіків, тактика повинна дещо змінюватися.

Потрібні котрі худнуть чоловікам тренування?

Не просто потрібні, а вкрай необхідні! Справа в тому, що одне обмеження в їжі призводить до втрати м’язової маси поряд з жирової. Як результат – замість живота, що здулася, в’ялий повітряна кулька, а не плоский пружний торс. Уникнути цього допоможуть фізичні навантаження. В ідеалі слід звернутися до хорошого тренера, який складе індивідуальний план тренувань, дасть рекомендації по виконанню вправ, режиму дня та харчування. Таким чином, за рахунок корекції раціону, організм буде брати енергію для тренувань частково запасів – жирових депо – і позбавлятися від зайвої ваги. Таким чином, і тренування, і спорт харчування для спалювання жиру для чоловіків мають колосальне значення. Що ж повинен є худне?

Як вирішити проблему спортивного харчування чоловікові?

На відміну від жінок, чоловіки взагалі не люблять тупцювати довго на кухні, якщо це не їхнє хобі. Спорт харчування для спалювання жиру для чоловіків повинне бути різноманітним, забезпечувати енергетичні витрати з невеликим дефіцитом, щоб стимулювати спалювання жиру, містити достатню кількість білка для підтримки і нарощування м’язової маси. Крім того, воно повинно викликати почуття насичення і задоволення від прийняття їжі. Це деколи просто нездійсненне завдання, особливо для холостяків. Але компанія Organic Food готова надати просте рішення. Це декілька варіантів меню для спортсменів і для людей, що ведуть активний і здоровий спосіб життя. Кращими фітнес-тренерами Дніпра були розроблені комплекси харчування, розраховані на 3, 5 і 7 прийомів їжі на добу. Кожна з лінійок враховує особливості різних ступенів навантажень, у тому числі і інтенсивні силові тренування, спрямовані на спалювання жиру у чоловіків і набір м’язової маси. Усі прийоми їжі різноманітні й вишукані. Над приготуванням працює ціла команда кухарів, перетворюючи ваш здоровий спосіб життя не самопожертва, а привілей. Вам досить просто відвідати сайт Organic Food, вибрати відповідний тариф та зробити замовлення. Служба доставки компанії буде постачати вам готові страви, розділені на окремі прийоми їжі, два-три рази в тиждень. Вам залишиться тільки не пропускати тренування і спостерігати за дивними метаморфозами у вашому організмі.