Прагнучи до ідеальних форм, люди намагаються стежити за своїм харчуванням і збільшувати фізичні навантаження, але часом швидко схуднути за тиждень стає просто необхідним, наприклад, влітку, напередодні пляжного сезону.
Можливо швидке схуднення за тиждень? Немає нічого неможливого, але варто розуміти, що такий тип втрати ваги не завжди може бути безпечним для Вашого організму. Швидке схуднення впливає на процеси, що відбуваються у Вашому організмі і є для нього стресом. Найбільш безпечною є втрата від 500гр до 2 кг у тиждень.

Як швидко схуднути за тиждень?

Швидко схуднути за тиждень можливо двома способами. Перший спосіб це сувора дієта, доповнена інтенсивними щоденними тренуваннями. Дієта для швидкого схуднення за тиждень в першу чергу повинна складатися з білкової їжі, з мінімальним вмістом жирів і вуглеводів в раціоні. Харчування дробове за розкладом (кожен день однаковий час), від 5 до 7 разів на день порції не повинні перевищувати 350гр. Продукти, з яких складається раціон повинні бути знежиреними, це можуть бути: овочі, краще підійдуть зелені, яйця, молочні продукти, сири з жирністю не більше 45%, риба. Дана дієта є дієвою, але підійде вона, на жаль, далеко не всім. Відмова практично повністю від жирів і вуглеводів може бути небезпечна для Вашого організму, тому дуже важливо стежити за своїм самопочуттям.

Другий спосіб є більш безпечним, але досить дієвим. Секрет успіху в експрес схуднення простий — правильне харчування і високоінтенсивні інтервальні тренування. Дані тренування ґрунтуються на чергування особливо інтенсивних навантажень, з навантаженнями в стандартному темпі. 30-60 секунд вправи в режимі максимум, потім 60-120 секунд у звичному для Вас темпі. Такі тренування є набагато ефективніше звичайних, але рекомендовані курсом, раз в місяць.
Правильне харчування грунтується на підрахунку КБЖВ (калорії, білки, жири, вуглеводи) та дотримання їх добової норми. Порахувати КБЖВ можна зваживши кожен інгредієнт Вашого страви та уточнивши його приблизний розрахунок КБЖВ у спеціальному додатку для телефону. Також правильне харчування неможливо без дотримання питного режиму (2-3 літри води в день) і дрібного харчування невеликими порціями (200-250 гр), необхідно також стежити за поєднанням продуктів і різноманітністю. Довірте Ваше харчування професіоналам, меню компанії Organic Food розроблено кращими дієтологами і спортсменами країни, складається з 35 різних блюд в тиждень. Лінійка харчування «Fit» гарантовано допоможе Вам швидко схуднути за тиждень і досягти результату без шкоди для організму.