Добре виглядати і бути здоровим хочеться кожному, правильне харчування є надійним соратником у досягненні мети, але що входить у правильне харчування залишається питанням.
Багато хто вважає, що входять у правильне харчування виключно несмачні продукти і страви і саме це припущення лякає і відштовхує від корисного харчування більшість людей. На ділі ж все зовсім інакше. Все, що входить в правильне харчування може бути не тільки корисним, але і смачним. Взявши практично будь-яку страву і трохи змінивши рецепт, можна отримати його корисний аналог. Наприклад, смачну пасту «Болоньєзе», достатньо лише замінити фарш, що використовується в оригінальному рецепті на курячий, макаронні вироби взяти з твердих сортів пшениці, а порцію трохи скоротити, вийде правильне і смачне блюдо. Можна з упевненістю сказати, що входять у правильне харчування звичні нам продукти, щойно приготовані правильно.

Основи правильного харчування

Раціон правильного харчування в першу чергу залежить від Вашої мети, але основні принципи будуть однаковими. В першу чергу необхідний підрахунок КБЖВ (калорій, жирів, білків та вуглеводів) добова норма залежить від Вашої мети, індивідуальних особливостей і фізичної активності, порахувати КБЖВ можна зваживши кожен інгредієнт Вашого страви і подивившись в спеціальному довіднику кількість калорій, білків, жирів і вуглеводів, потім порахувати це кількість необхідного Вам ваги кожного інгредієнта і скласти отримані показники.
Від смаженої їжі потрібно відмовитись, краще її запікати, тушкувати або готувати в пароварці. Прийоми їжі повинні бути частими 5 і більше разів в день, а порції невеликими, їжа краще засвоюватиметься. Необхідно також дотримуватися питний режим і випивати від 2 до 3 літрів води в день. Тепер стає зрозуміліше, що входить у правильне харчування, але які ж варто вибирати продукти? Продукти варто замінити на менш жирні, наприклад, вибирати не жирні сорти м’яса, молочні продукти з середніми показниками жирності, вживати більше овочів, а швидкі вуглеводи замінити складними.
Grow Food розробив меню, повністю розрахована за КБЖВ і створене для Вашої цілі, більше не потрібно витрачати час на розрахунок КБЖВ, все це зробили за Вас, залишилося тільки замовити збалансований раціон з доставкою додому.