Кожен з нас хоче бути здоровим, красивим і молодим все життя. А що для цього необхідно? Як мінімум доглядати за собою і вести здоровий спосіб життя. А от з цього моменту у багатьох починаються проблеми або навіть ступор. Так багато навколо спокус, які повністю суперечать головним правил, завдяки яким можна постаратися продовжити ту саму заповітну молодість душі і тіла. І як правило, багато піддаються своїм примхам і мрії залишаються мріями в напрямку краси і здоров’я. А знаєте чому? Тому, що ви хочете все і прямо тут і зараз.

Не сотвори собі кумира

Зазвичай, у вас в голові є просто прототип, кумир, на якого ви хотіли б бути схожим. Не сотвори собі кумира – чули про таку фразу?! Ви повинні розуміти принципову різницю між вами і вашим ідолом. Це може бути і будова тіла, зріст, час, витрачений на досягнення результату, і навіть зовнішні фактори в якій він виріс і став тим, з якого можна брати приклад. Рівнятися на когось не погано, це навіть мотивує в якійсь мірі. Але важливо розуміти, що саме ви головний герой, який може досягти навіть великих результатів, але поступово. По сходах потрібно бігти переставляючи одну ногу за іншу на кожну сходинку, а не стрибати через три сходинки відразу – це досить травмонебезпечне заняття, якщо ви, звичайно, не займаєтеся паркуром.

Здорове харчування в чистому вигляді

І ось одна з таких сходинок – це харчування. Саме з нього починаються всі перемоги над собою! Що таке здорове харчування людини? Це цілий статут правил, слідуючи яким ви і станете володарем того самого розкішного тіла, про який так вожделеет кожна розсудлива людина. Будь то схуднення, або набір м’язової маси, або утримання вже отриманого результату – вам потрібно правильно харчуватися! Тренування можуть змінюватися, навіть краще, якщо ви не будете щодня виконувати монотонні вправи. А ось ваш здоровий раціон – це постійна складова кожного дня. Саме для цього, щоб кожен день бути у формі і на висоті, варто вибрати Grow Food, який не залишить вас голодним і нагодує всім необхідним, щоб ви кожен день робили нові перемоги! Всі спортсмени, і просто люди, які доглядають за собою, вибирають ПХ, і це не випадково. Переконатися в цьому можна подивившись будь меню з п’яти представлених на нашому сайті . У кожному з них зібрані найбільш корисні продукти, які ідеально поєднуються у вишуканих стравах за кращими рецептами від топових кухарів, які працюють спеціально для вас GF.

Ви впевнені, що правильно харчуєтеся?

Багато хто, дізнавшись, нарешті, що таке здорове харчування людини, біжать в найближчий маркет за гречкою, рисом і курячою грудкою. І вони дійсно вважають, що це правильне харчування. Але, на жаль, це утопія. З таким раціоном далеко не виїдеш, не втечеш і навіть не уползешь, якщо давитися цим всім більше двох тижнів. Організм дуже розумний. Він спочатку споживає те, що ви йому пропонуєте, потім вичавлює останнім із своїх запасів, а якщо ви і на цьому етапі йому не допоможете, то на жаль серйозні наслідки не змусять себе чекати. Якщо, наприклад, ви перестали включати в свій щоденний прийом їжі жири, то наш розумний організм, вимагає відшкодувати збитки за рахунок вуглеводів. Тим самим збільшуючи вироблення інсуліну, що призводить до переробки глюкози в підшкірний жир. Ожиріння, з чим і вітаємо. Здавалося б, ви на «ПХ», займаєтеся в залі, а боки і пузико зростає. Але це не всі біди. Ще вас чекають порушення обміну речовин, втрата зору, погіршення стану шкіри, постійна пере стомлюваність, дратівливість і звичайно ж бажання з’їсти бика, та бажано пожирней. Товариші, щоб уникнути такої катастрофи, відкладаємо всі справи, і набираємо телефон компанії Grow Food і благаємо про допомогу у вигляді меню здорового, збалансованого харчування!