Стрункість фігури, легкість ходи – мрія кожної жінки, досягти яку вдається не всім. Як же домогтися бажаного? Це не так складно, як здається, якщо зайнятися їм серйозно.

Користь розвантажувальних днів

На думку дієтологів, якщо з певною регулярністю дотримуватися розвантажувальні дні, вживаючи низькокалорійну їжу, то дійсно можна домогтися бажаного зниження ваги. Але станеться це не так швидко, як часом хочеться. Для отримання результату потрібно набратися терпіння. Дні для розвантаження повинні бути визначені з тижневої циклічністю і на період не менше 4-х місяців. За цей час вага поступово буде приходити в норму.
Але не варто тішити себе надією, що один день дієти на тиждень врятує від усіх напастей. Немає. Для це потрібно дотримуватися правильного харчування і в інші дні, а також оптимізувати навантаження. Якщо ігнорувати це, зайва вага буде йти, то знову повертатися, викликаючи лише розчарування.

Необхідність в розвантажувальних днях

Якщо людина належить до категорії людей, які дотримуються здорового збалансованого харчування, то немає сенсу проводити розвантажувальні дні при правильному харчуванні. Адже саме для відмінного самопочуття і гармонії з собою і дотримуються дотримання здорової дієти.
Дні для розвантаження необхідні для людей, схильних до швидкого набору кілограм. Легкий стрес для організму, змушує жири під шкірою згоряти, при цьому йде і не до місця скупчилася вода. Є ймовірність позбутися за добу від зайвої ваги на півкіло і більше. Але не варто захоплюватися такою струсом і «вичавлювати жир» кілька днів поспіль. Відсутність повноцінного і різноманітного харчування вводить в оману організм, і він переходить в «режим економії». Як тільки худне повертається до свого звичного харчування, тіло посилено починає накопичувати запаси «на чорний день». Все повертається на круги своя.
Звідси можна зробити висновок, що періодичні чищення організму, звичайно, корисні, але бажаний ефект, як правило, настає тимчасово, а потім знову потрібно боротися і виснажувати себе голодними дієтами. Набагато простіше і надійніше просто «вийти на стежку» правильного харчування і підтримувати форму без голодувань і стресів, а щоденної смачною і здоровою їжею в поєднанні з оптимальними фізичними навантаженнями.

Основні засади «правильного» схуднення

Розвантажувальні дні при правильному харчуванні – це щоденний здоровий раціон харчування, який виключає необхідність в появі почуття голоду. Тут важливо правильно розподілити прийом продуктів протягом доби в залежності від їх енергетичного потенціалу і складу. Страви, багаті на білок краще їсти на сніданок і в обід. Починати трапезу бажано з овочів, салатів, щоб активізувати вироблення шлункового секрету. Фрукти і овочі повинні переважати в дієтичному харчуванні для схуднення.
Не менш важливо в боротьбі із зайвою вагою і вживання необхідного обсягу води. Цей обсяг повинен бути не менше двох літрів на добу. Вода покращує, як роботу травної системи, так і покращує стан шкіри. Кондитерські вироби бажано виключити з раціону.
Сніданок, багатий на білки і вуглеводи, забезпечує вироблення правильних харчових звичок. Ті, хто не нехтують сніданками, не потребують протягом дня у додаткових перекуси і рідше їдять на ніч. Кращий сніданок – це вівсяна каша на воді без масла, але з додаванням фруктів.
Під час прийому їжі не потрібно відволікатися на сторонні заняття (читати, дивитися телевізор), так як це відволікає від отримання мозок сигнали про насичення.
Важливим моментом, так званих, розвантажувальних днях при правильному харчуванні, є заміна висококалорійних продуктів на менш «шкідливі». Наприклад, жирне свиняче м’ясо замінити на дієтичного кролика або курячу грудку, замість жирних вершків взяти натуральний йогурт, соняшниковій олії віддати перевагу оливкова.
Головний принцип правильного харчування для схуднення – свіжа їжа з низьким вуглеводною змістом, багата на клітковину та вітаміни. Саме правильно збалансований і повноцінний раціон пропонує компанія Organic Food для бажаючих схуднути й підтримувати себе у формі в подальшому.