Бажання позбутися від жирових відкладень підштовхує жінок на різні експерименти з раціоном: жорсткі дієти, голодування, а так само роздільне харчування для схуднення. Такі методи дають помітний, але короткочасний результат. Через деякий час, разом зі звичним способом життя повертаються втрачені кілограми. На додачу порушуються обмінні процеси в організмі. Тому важливо дотримуватися збалансованого щоденного меню, збагаченого корисними мікроелементами, вітамінами, нутрієнтами.

Теорія роздільного харчування

Концепція роздільного харчування була придумана американцем Гербертом Шелтоном, який був прихильником альтернативної медицини – натуропатії. Суть його теорії полягає в тому, що для переварювання білків, жирів і вуглеводів організм виробляє різні ферменти. Виходячи з цього, на думку натуропата, вживання нутрієнтів упереміш призводить до уповільнення метаболізму і погіршення травлення, а також бродильних процесів, гниття, інтоксикації. Дані твердження в корені не відповідають науковій медицині та спростовуються вченими РАМН (Російської академії медичних наук).

  • По-перше, не існує продуктів харчування, які містили б виключно білки, жири чи вуглеводи за винятком рафінованих жирів і цукру. Будь-які овочі, горіхи, м’ясна чи рибна продукція містять сукупність всіх поживних речовин в різних співвідношеннях;
  • По-друге, будь-яка їжа надходить у тонкий кишечник, де відбувається одночасне перетравлення і розщеплення всіх нутрієнтів на мікроелементи, які всмоктуються в кров і збагачують клітини корисними речовинами.

Також були проведені наукові дослідження, в ході яких були вивчені дві групи тих, що худнуть людей. Перші харчувалися окремо, а другі – збалансовано. Підсумок показав, що всі беруть участь схудли приблизно на однакову кількість кілограмів. І це стало можливим саме завдяки зниженню калорійності раціону!

КБЖВ і спорт – запорука стрункої фігури

На відміну від роздільного харчування для схуднення, збалансований раціон приносить більше користі для здоров’я і фігури:

  • Ви не будете відчувати почуття голоду, як при вживанні продуктів окремо;
  • Здорова дієта передбачає різноманітні і смачні страви – ніяких обмежень в поєднанні продуктів;
  • Правильне співвідношення БЖУ (білків, жирів і вуглеводів) дозволить вам не тільки схуднути, але і набрати м’язову масу.

Калорії в здоровому харчуванні відіграють важливу роль. У добу здоровій жінці необхідно около1800 ккал, а чоловікові – 2100 ккал, щоб відчувати себе бадьорим, повним сил і енергії. При надмірній вазі необхідно зменшити щоденну калорійність страв на 500-700 ккал і додати фізичні навантаження у вигляді ходьби, біг, танців. Також потрібно зменшити кількість вуглеводів, особливо простих (тістечка, цукерки, солодкі газованої води – все, що містить цукор).

Раціональне харчування Grow Food

Якщо ви бажаєте схуднути, то зверніть увагу на меню «Daily» (1400 ккал) або «Fit» (1200 ккал). З ними ви будете харчуватися щодня не менше п’яти разів на день, вживаючи не тільки гарніри з дієтичним м’ясом, але і котлети, омлети, супи і навіть млинці, торти. У наших десертах замість цукру використовується натуральний цукрозамінник «Fitparad 7», який не буде відкладатися на животі й боках, але дозволить сповна насолодитися смаком солодких страв.
Також ми підготували спеціальну пропозицію для всіх, хто не вживає м’ясну продукцію. Ви можете оформити попереднє замовлення на раціон «Vega», який впорається з жировими відкладеннями не менш ефективно. При цьому ви не будете відчувати брак білка, адже він міститься в рослинних, а головне – в молочних продуктах. З нами ви зможете схуднути незалежно від ваших гастрономічних уподобань, загальної ідеології харчування, не мучачи організм виснажливими і марними дієтами!