Зовнішній вигляд прямо залежить від нашого харчування і способу життя, бажаючи досягти бажаної форми, достатньо лише дотримуватися режиму харчування для схуднення і додати трохи фізичної активності.
Якщо підходити до режиму харчування для схуднення з точки зору чітко розробленої і дотримувалися системи, то успіх Вам гарантований. Основними правилами харчування для схуднення є: чіткий розрахунок КБЖВ (калорій, білків, жирів і вуглеводів), дотримання розпорядку прийомів їжі, питної режим, відмову від швидких вуглеводів і шкідливої їжі.

Як перейти на правильне харчування

Почати варто, в першу чергу, з поступової відмови від шкідливих продуктів, таких як: фастфуд, солодке, борошняне, жирне, потім поступово перейти на зміну способу приготування їжі, відмовитися від смаження і вже після перейти до підрахунку КБЖВ.
Добова норма КБЖВ залежить від Ваших індивідуальних параметрів, фізичної активності і цілі, режим харчування для схуднення передбачає дефіцит уживаних калорій, тобто ви споживаєте менше енергії, ніж витрачаєте за день, середньою нормою є 1200-1400кк в день. Харчуватися необхідно 5 і більше разів в день, в однаковий час, з перервами між їжею 2-3 години. Їсти треба невеликими порціями, це потрібно для поліпшення обміну речовин, не варто забувати і питному режимі, в день рекомендована норма 2-3 літра питної води. Дотримуючись режиму харчування для схуднення, процентне співвідношення нутрієнтів має бути таким: білки — 30%, жири — 20%, вуглеводи — 50%.
Для обчислення добової норми КБЖВ Вам знадобляться компактні продовольчі ваги, для зважування кожного з інгредієнтів Вашого страви, а також мобільний додаток, в якому Ви знайдете інформацію про кількість нутрієнтів в кожному виді продуктів.
Режим харчування для схуднення складений компанією Organic Food допоможе Вам досягти омріяної форми, не витрачаючи час на походи по магазинах, приготування їжі, миття посуду та виснажливі походи по магазинах! Довір своє харчування професіоналам!