Раціон харчування для схуднення — це розроблена на певний строк система харчування, яка повинна допомогти Вам схуднути. Яким повинен бути раціон харчування для схуднення? В першу чергу він повинен складатися з правильного набору продуктів і бути розрахованим по калоріях у рамках Вашої добової норми, а краще з їх дефіцитом, тобто Ви повинні витрачати більше енергії, ніж споживаєте.
Раціон харчування для тих, що худнуть повинен бути різноманітним, саме різноманітність у Вашому раціоні допоможе уникнути зривів і вживання шкідливих продуктів.
Режим харчування для схуднення, також повинен складатися з максимально частих прийомів їжі, перерва між якими не повинна бути більше 2, 5 годин. Продукти повинні бути підібрані по сполучуваності і засвоюваності, необхідно відмовитися від швидких вуглеводів, жирної їжі, страви краще готувати на пару або запікати, але найголовніше — це розрахунок КБЖВ.

Що таке КБЖВ і як виробляти розрахунок?

КБЖВ — це співвідношення калорій, жирів, білків і вуглеводів, які надходять в організм разом з їжею. Чому при переході на раціон харчування для тих, що худнуть необхідно вважати КБЖВ? Все дуже просто, щоб досягти бажаних результатів не обійтися без обчислень, потрібно розуміти скільки калорій, білків, жирів і вуглеводів Ви вживаєте, скільки спалюєте і знати Вашу норму для того, щоб їсти і худнути.
Раціон харчування для схуднення передбачає таке співвідношення нутрієнтів: вуглеводи (30-40%), жири (15-20%), білки (40-45%) від добової норми, приблизний денний калораж 1350 — 1500кк.
Щоб обчислити КБЖВ кожної страви і всього денного раціону, Вам знадобляться невеликі харчові ваги і спеціальний додаток з розрахунками кількості нутрієнтів в продуктах. Таким чином, алгоритм дій такий: Ви зважуєте кожен інгредієнт Вашого майбутнього страви, дивіться в програмі кількість нутрієнтів і вираховує загальне КБЖВ для страви, потім для всіх прийомів їжі за день, так, щоб все, що з’їсте вписувалося в Вашу добову норму.
Є і більш зручний спосіб, довірте турботу про своє харчування професіоналам. Лінійка «Fit» компанії Organic Food спрямована на зниження ваги, складена дієтологами, ретельно розрахована за КБЖВ і складається з 35 різних блюд в тиждень, більше ніякої рутинної готування, походів по магазинах, у Вас з’явиться до 23 годин на тиждень, які ви зможете присвятити собі!