Кожної дівчини знайома ситуація коли з’являється неймовірне бажання змінити свою фігуру, почати бігати вранці, піти в тренажерний зал і звичайно ж почати правильно харчуватися. Це зараз так модно, та й зайві кілограми вже накопичилися до межі або ж навпаки є мета збільшити м’язову масу, але мотивація чому дає збій. І ось на вашому шляху в тренажерний зал випадково зустрічається черговий фаст фуд, вабить своїми запахами, і як завжди все вищеперелічене відправляється на чергу до понеділка. Найголовніше в таких випадках, не вдатися до дієт, а ще гірше до голодування. Адже це вірний спосіб загнати себе в порочне коло – дієта – зрив – дієта. Так, саме в такій послідовності, тому що після кожної дієти, домігшись більш видимого результату, йде розслаблення і знову набір підшкірного жиру. Навіть всім відомі розвантажувальні дні, не призводять до бажаного результату, а, навпаки, наближає момент зриву.

Міфи і реальність про збалансоване ПХ

Така сумна історія може трапитися з кожним, хто не знає, що Правильне Харчування – це насамперед смачно! Всі вважають, що розписавши раціон дієтичного харчування, повноцінне життя закінчується і починаються страшні, сірі будні без бургерів, солоденьких десертів і улюбленої випічки. Але це не так. Збалансований раціон може включати в себе абсолютно все, до чого ви звикли, але приготовлено все має бути виключно з правильних і якісних продуктів. Так, наприклад, при випічці мафінів, звичайну муку слід замінити на амарантовую, і загальний коллараж порції знизиться на 40%! При цьому не потрібно забувати про денної норми споживання калорій і враховувати ступінь фізичної активності.

Радість у вашому житті від Organic Food

На жаль, не всі, хто починає процес вивчення дієтичного харчування, доводить почате до кінця. Багато здаються за браком часу шукати підходящі варіанти трапези, адже хочеться щоб було і смачно і різноманітно! У таких випадках на допомогу приходить Organic Food з смачним, а головне не калорійним меню. Замовивши всього лише на кілька днів раціон дієтичного харчування від Organic Food, ніхто не захоче відмовитися від цієї маленької радості. Адже на одні думки що ж з’їсти, щоб сформувати фігуру мрії, не кажучи вже про сам процес приготування і миття посуду, витрачається дуже багато часу і енергії, яку ви можете витратити з користю на тренування, або в приємній компанії близьких людей. Щоденний раціон від Organic Food продуманий до дрібниць. Дієтологи ідеально продумали поєднання кожного інгредієнта. Професійні кухарі готують не тільки смачно і корисно, але й красиво! А естетика, погодьтеся, немаловажний фактор – набагато приємніше є апетитно виглядає блюдо, ніж наприклад, просто нудне відварене куряче філе. Всі продукти зберігаються та використовуються у відповідності з усіма нормами, тому ви гарантовано отримуєте якісну, свіжу та корисну їжу.

Як досягти заповітну мету?

На даний момент передбачено 5 видів меню, в яких ти знайдеш саме те, що потрібно для твоїх цілей. Це практично гастрономічний рай! У кожному з них розраховане кбжу всіх страв на цілий день, тому вам не доведеться переживати про стан фігури, адже як відомо, правильно розписаний раціон дієтичного харчування це 70% успіху. Домогтися бажаних форм – це пів справи. Головне утримати результат. Пам’ятайте, що красиве тіло вимагає режиму, в тому числі і режиму харчування. Намагайтеся приймати їжу кожен день в певний час, а вечеряти не пізніше, ніж за 2 години до сну. Дотримуйтесь водний баланс – 1,5 – 2 літра води в звичайний день – це повинно стати вашою нормою. А під час тренування можна випивати від 0,3 літрів води до 0,7 літра додатково. Ставте перед собою реальні цілі, так буде простіше рухатися в перед з позитивною динамікою.
Їжте тільки корисну їжу з Organic Food і ваше тіло скаже вам спасибі за здоров’я, красу і силу!