Програма харчування і тренувань — це єдина система, яка допоможе Вам добитися ідеальної фізичної форми.

Програма правильного харчування

Програма харчування і тренувань ґрунтується на прийомах їжі з інтервалами в 2,5 — 3 години в однаковий час кожен день, розрахунку КБЖВ (калорій, білків, жирів і вуглеводів) і підтримці водного балансу (2-3 літри води в день). Добова калорійність раціону і продукти харчування залежать від поставленої Вами мети. Якщо Ваша мета — зниження ваги, то програму харчування і тренувань, доповнюють її необхідно розраховувати таким чином, щоб витрачена Вами енергія була більше споживаної з їжею, а вживані продукти були низькокалорійними. Якщо Ваша мета — збільшення маси, то потрібно споживати більше енергії ніж Ви здатні витратити, раціон складався з великої кількості складних вуглеводів, а тренування були інтенсивними.
Необхідна норма калорій, жирів, білків і вуглеводів при програми харчування і тренувань індивідуальна і залежить від росту, ваги, Вашої мети і загальної фізичної активності. В середньому для зниження ваги добова норма 1300-1400кк, для підтримки ваги 1800-2000кк, для набору маси 2200-2500кк. КБЖВ може розраховуватися за допомогою зважування кожного інгредієнта Вашого страви та уточнення його калорій, білків, жирів і вуглеводів у спеціальному додатку для смартфона, але такі розрахунки мають невеликі похибки.

Програма тренувань

Програма тренувань складається в першу чергу виходячи з Вашої мети і рівня фізичної підготовки. Вправи, які будуть підходить для людини, що займається спортом давно і регулярно, для новачка можуть виявитися небезпечними. Програми тренувань умовно ділять на: спрямовані на нарощування м’язової маси, схуднення і вироблення фізичної витривалості. Вибір вправ залежить від Вашої мети. Новачкам на початковому етапі рекомендуються заняття з фітнес тренером, але, якщо такої можливості немає, можна займатися самостійно, головне прислухатися до реакцій свого організму. Програму тренувань варто міняти хоча б два рази на місяць, щоб не було звикання.
Правильна програма харчування і тренувань — запорука успіху в досягненні мети. Бажаємо Вам спортивних перемог і завжди раді взяти турботу про Вашому харчуванні на себе. Компанією Grow Food при підтримці спортсменів і дієтологів розроблено 5 лінійок харчування, розраховані за КБЖВ і підібрані для будь-якої Вашої мети.