На сьогоднішній день фитоняшкой бути модно і почесно. Весь інтернет рясніє селфи фігурних панянок. Дивлячись на них дуже хочеться таку ж накаченную, пружну попу. Хоча, ні, можна ще трохи більше – багато попи не буває. А ось ніжки перекачувати не хочеться. Як відомо існує саме така думка – підеш в тренажерний зал і станеш накаченим мужиком з плечима як у Арнольда. А як ви вважаєте, ті самі фитоняшки накачали сідниці лежачи на дивані і уминая чіпси? Ні, вони регулярно відвідують тренажерний зал і на Шварценеггера не дуже схожі. А найголовніше, вони дотримуються ПХ. Дівчатка, головне знати міру і мати досвідченого фахівця, який може підказати всі нюанси і направити на шлях істинний.

Organic Food для фитоняшек

Одним з таких друзів і є Organic Food, який у кожному своєму блюді пропагує здорове, збалансоване харчування. Продукти для набору м’язової маси для дівчат так само важливі, як і тренування. Крім тренувань, що дає нам зростання м’язової маси? Звичайно ж збалансоване ПХ з достатньою кількістю білка! Він є головним будівельником наших м’язів. Вуглеводи – це наша енергія, без якої ми не те, що тренуватися не зможемо, але навіть зателефонувати на гарячу лінію, для замовлення необхідного меню від OF, буде складно.

Натуральні білок або протеїн?

Початківці спортсменки або недосвідчені любителі, дивлячись на професійних бодібілдерів, намагаються повторити подвиги вищезазначених і нерідко отримують важкі травми, т. к. ікони красивих тіл не відразу піднімали штангу вагою в 120 кг однією рукою. Все має бути поступово. Наслідуючи досвідченим спортсменам, які включили в свій раціон протеїн, не розібравшись що це, в яких дозах потрібно приймати і коли, біжать в найближчий магазин за баночкою дорогого продукту. А давайте розберемося що ж таке протеїн і з чого його роблять. Даний продукт може бути отриманий з бобових (соєвий протеїн або горох), з яєць, м’яса або молока (казеїн або сироватковий). Протеїн так само ділиться на гідролізат, в якому близько 80% білка і ізолят з 90% вмістом білка. Ізолят спортсмени вживають навіть під час сушіння, до і після тренування, а казеїн як основний білок перед сном. Тобто гейнер – це той же білок. Так навіщо купувати протеїн, якщо можна з’їсти подвійну порцію сиру, або на одне яйце більше?!

Ваш POWER — у ваших руках

Найважливішими елементами, які ми отримуємо, вживаючи білок, є жирні кислоти Омега, лейцин та вітамін B12. А з натуральних продуктів ці речовини можна отримати в набагато більшому обсязі, ніж з перероблених. Ні в якому разі не можна відмовлятися і від жирів. Але це повинні бути ненасичені жири, які допомагають прискориться обміну речовин, зміцнюють серцево-судинну систему і підвищують імунітет. На відміну від транс-жирів, завдяки якому холестерин просто зашкалює і в підсумку ви можете стати власником цукрового діабету, замість красивої м’язової маси. Вживаючи необхідне правильне поєднання продуктів в потрібній кількості, ви здатні регулювати свою фізичну форму, апетит і навіть по новому подивитися на навколишній світ. Жодне тренування не пройде результативно і ефективно, якщо ви будете чути почуття голоду. Або на тренування зовсім не захочеться йти, якщо при не знанні як потрібно харчуватися, заняття в залі не дають необхідного ефекту. Тому, замовивши меню «POWER – Для ефективного набору м’язової маси», ви подбаєте про свою фігуру як не можна краще. Адже продукти для набору м’язової маси для дівчат вкрай важливий аспект у побудові накочений, підтягнутою фігури. А в меню POWER ви знайдете всі інгредієнти, які сприяють набору маси. Ні на секунду можете не сумніватися, що після замовлення такого раціону ваші м’язи завжди будуть в тонусі, а ви в гарному настрої.