Хурма досить смачний і, як всі фрукти, корисний продукт. Особливо гарні фрукти для схуднення. А як йдуть справи в цьому сенсі з хурмою?

Корисні властивості хурми

Цей дивовижний фрукт багатий на білки і вуглеводи, які беруть участь у роботі органів і систем людського організму. Білки йдуть на побудову клітин, а вуглеводи потрібні для створення енергетичного запасу, що забезпечує працездатність. Вуглеводи хурми ще й сприяють виробленню гормону щастя, ендорфіну, який здатний запобігти депресивні стану, зняти стрес.
Корисний правильний продукт цей оздоров впливає на організм в цілому і, є думка, що допомагає в боротьбі з онкозахворюваннями. Відмінно допомагають боротися з бажанням «тяпнуть» солодощів, протипоказаних при дієті.
Говорячи про користь хурми, важко переоцінити її роль у дієтичному харчуванні. Антиоксиданти, якими насичена хурма позбавляють організм від шлаків і токсинів, сприяють оновленню клітин. Продукт досить низькокалорійний, як і всі представники фруктів, незважаючи на високий вміст цукру. Так само багатий клітковиною, яка відмінним чином очищає кишечник від непотрібного йому баласту. При цьому клітковина забезпечує почуття насичення і запобігає переїданню.
Всі перераховані вище властивості говорять на користь хурми, як ідеального продукту при дієтичному харчуванні з метою схуднення. Існують навіть монодієти на її основі. Однак жорсткі дієти не настільки корисні, так як все ж одноманітні і единовременны. Кращим варіантом схуднути і не втрачати досягнутих результатів, це включити в свій щоденний раціон збалансовані страви зі строго підрахованими калоріями, які необхідні для нормальної життєдіяльності.
Хочете переконатися в результатах здорового харчування? Зайдіть на сайт компанії Organic Food, професійно займається розробкою щоденного раціону і доставкою страв за адресою клієнта. Перші результати Ви відчуєте на собі. Вже після першого дня відчуття легкості і приливу енергії приємно порадують Вас.

Приблизний раціон дієти з хурмою

Якщо включити в свій денний раціон хурму, то результати дієти не змусять себе чекати. Злегка підкоригувавши звичайне денне меню при здоровому харчуванні, потрібно лише додати в нього наш дивовижний фрукт, яким можна замінити один із прийомів їжі. Наприклад:

  • На сніданок взяти дві ягоди хурми і несолодкий чай. В обід з’їсти вареної яловичини, салат з овочів. Увечері кефір з сиром.
  • Вранці вівсянка і зелений чай. На обід – дві хурми і одна на полуденок. На вечерю – відварене куряче м’ясо і нежирний кефір.
  • Це дуже приблизне меню, яке, звичайно, не може бути універсальним для всіх. При дотриманні здорового способу життя потрібно урізноманітнити свій раціон, включаючи в нього і м’ясо і морепродукти, більше овочів, фруктів, зелені. Зовсім не обов’язково повністю замінювати хурмою прийом їжі, її можна вживати разом з малокалорийными продуктами.

    Як правильно вибирати хурму

    У недозревшей хурмі високий рівень таніну, що надає їй терпкість. Щоб визначити ступінь зрілості не варто орієнтуватися на розмір ягід, так як у різних сортів різні обсяги. Стиглий плід має темнуваті тонкі смужки, переглядаються на шкірці, і м’який на дотик. Шкірочка, як би прозора й тоненька. Сухий хвостик служить додатковим доказом стиглості хурми.
    Підсумовуючи все сказане, слід зазначити, що цей незвичайний фрукт корисний не тільки при дієті, спрямованої на схуднення, але і всім без винятку. Винятком може бути лише індивідуальна непереносимість. Хурму можна не тільки їсти в свіжому вигляді, але і готувати з неї салати, десерти, сік. А ось про користь хурми при правильному харчуванні в сушеної ягоді можна посперечатися, оскільки в ній зникає терпкість, але зростає вміст цукру і вуглеводів.