Правильне харчування, меню на кожен день для зниження ваги, з чого почати?

«Правильне харчування, меню на кожен день для зниження ваги», відразу ж з’являються сотні думок в голові, наприклад: як воно має виглядати? З чого складається? Підійде мені? А головне, з чого ж краще почати?
Почати варто з правильного! Меню правильного харчування на кожен день, знижує вагу, має складатися з правильного набору продуктів і максимального відмови від шкідливих. Звичайно, не варто відразу ж переходити на зовсім сувору і незвичну систему харчування для Вашого організму, в усьому хороша поступовість, інакше це може привести до зворотного ефекту. В першу чергу, рекомендуємо виключити з Вашого раціону харчування фастфуд, борошняні вироби і жирну смажену їжу, якщо вони в ньому присутні. Через кілька днів після зміни звичного для Вас системи харчування в сторону правильного харчування та щоденного меню для зниження ваги, Ви вже зможете відчути легкість і помітити позитивну динаміку.

Правильне харчування, меню на кожен день для зниження ваги, з чого має складатися?

Після того, як ви викреслити зі свого життя всі шкідливі продукти, необхідно буде замінити їх корисними, радимо додати у Ваше меню якомога більше свіжих овочів, замінити жирне м’ясо на більш дієтичне, наприклад, м’ясо птахів (курячу грудку, індичку), кількість прийомів їжі збільшити до 5-7 день, а обсяг порції скоротити до 200-250гр, не варто так само забувати пити воду, яка робить позитивний вплив на обмін речовин і організм.
Необхідно навчитися підрахунку КБЖВ — добової норми калорій, білків, жирів і вуглеводів, підходящою для того щоб знизити вагу, при Вашому ритмі життя. Робиться це не так просто, але немає нічого неможливого! Вам знадобляться компактні продовольчі ваги, для зважування кожного з інгредієнтів Вашого страви, а також мобільний додаток, в якому Ви знайдете інформацію про кількість нутрієнтів в кожному виді продуктів.

Правильне харчування, меню на кожен день для зниження ваги, що ж найскладніше?

Розробивши для себе оптимальну систему харчування, щоденне меню, розрахувавши добову норму КБЖВ і дотримуючись раціону, найбільшою проблемою може стати відсутність різноманітності, яке здатне призвести до зривів.
Враховуючи сучасний ритм життя, безліч справ, напружений графік роботи і час, який хочеться присвятити собі, практично нереально приготувати 35 різних, не повторюють один одного страв, харчуючись 5 разів на день. Споживаючи щодня однакову їжу, неможливо уникнути її докучання. Вихід є! Довірте своє харчування професіоналам. Grow Food розробив лінійку харчування, спрямовану на зниження ваги, розраховану за КБЖВ і складається з 35 різних блюд в тиждень. Вас чекає навіть правильний фастфуд, який точно допоможе уникнути зривів і 20 годин в тиждень, Ви зможете присвятити виконанню своїх мрій.