Режим харчування для набору м’язової маси

Інтенсивні тренування впливають на швидкість спалювання вуглеводів і розпаду білка, правильне харчування для набору м’язової маси допоможе Вам відновити сили і добитися бажаної фізичної форми. Раціон правильного харчування для набору м’язової маси в першу чергу, передбачає підвищений калораж, це означає, що ви повинні споживати більше калорій, ніж витрачаєте, приблизно на 20%. Найпоширеніша помилка — вважати, що набір м’язової маси залежить тільки від інтенсивності тренувань, насправді цілих 70% успіху залежить від правильного харчування для набору м’язової маси і лише 30% від тренувань. В інтернеті легко знайдуться сотні інструкцій, рекомендацій і прикладів раціонів, допомагають набрати масу, далеко не всі з них стоять, але є кілька правил, які допоможуть Вам на шляху до Вашої мети.

Правильне харчування для набору м’язової маси рекомендації

  • Підрахунок КБЖВ — співвідношення калорій, білків, жирів і вуглеводів. У підрахунку необхідних нутрієнтів допоможуть харчові ваги і спеціальний додаток для приблизного розрахунку калорій, білків, жирів і вуглеводів.
  • Правильне харчування для набору м’язової маси має складатися з співвідношення: Жири (від 10 до 20%), білки (від 30 до 35%), вуглеводи (від 50 до 60%) добової норми.

  • Харчуватися потрібно 5-8 разів на день для прискорення метаболізму та більш якісної переробки їжі
  • Через 40-60 хвилин після інтенсивного тренування, необхідно повноцінно поїсти, щоб відновити сили і забезпечити організм енергією.
  • Обов’язково дотримувати питний режим, випиваючи 2-3 літри води в день
  • Лінійка харчування компанії Grow Food, спрямована на набір маси, допоможе Вам досягти бажаної фізичної форми в два рази швидше, раціон харчування складається більш ніж з 35 різних блюд в тиждень, розрахований за КБЖВ, а головне доставляється в будь-яке зручне для Вас місце, тепер часу для тренувань буде ще більше!