Спортсмени в один голос заявляють, що немає кращого способу схуднути і тримати своє тіло в тонусі, ніж дотримуватися правильного, збалансованого харчування, складеного графіка тренувань і режиму дня. Давайте відзначимо, що саме збалансована їжа дає 70 – 80% позитивного результату. Скільки б ви не бігали на стадіоні, не вбивалися в спортзалі результату не буде, якщо перед тренуванням ви з’їли хот доги, а після торт з вершками, знайте – все пішло нанівець. Заняття спортом дуже важливий аспект у схудненні, але він швидше помічник, ніж головний герой у вашому трилері під назвою «Боротьба з жиром». Спорт дає підтягнутість м’язів, пружність шкіри, але не власне схуднення. У багатьох випадках, тільки вживаючи необхідну кількість калорій в день, ви через деякий час схуднете. Але в такому випадку вам доведеться дуже грамотно підійти до процесу вибору продуктів та складання меню, т. до. ми худнемо за рахунок дефіциту калорій, а він створюється за рахунок обмеження в їжі, або за рахунок спорту. У другому випадку, безперечно, дефіцит калорій створюється швидше, т. к. на інтенсивних тренуваннях ми витрачаємо дуже багато енергії, так і отримуємо той самий необхідний дефіцит.

Іноді, що б прийти до фінішу, потрібно на старті запитати пораду, як це зробити!

Простому обивателю досить складно самостійно скласти необхідний план харчування і тренувань для схуднення, тому за допомогою у виборі меню варто вдатися до компанії Organic Food, яка з легкістю може втілити в життя ваше бажання бути струнким і здоровим людиною. Одна з лінійок меню під назвою «FIT – Скинути зайву вагу або підтримати себе у формі», як не можна до речі підійде вашій задачі схуднути. Професійні дієтологи, які детально опрацьовували концепцію меню, зробили практично неможливе! Тепер ви будете їсти з задоволенням і при цьому не поправлятися! Смачно і корисно, хіба це можливо? Тільки з OF! Баланс білків, жирів і вуглеводів проглядається буквально в кожному прийомі їжі, а перекуси – це щось. Вам варто лише подзвонити на гарячу лінію компанії Organic Food і замовити це чарівне меню. І просто з цього моменту ви і почнете худнути! У меню зібрані самі свіжі, корисні і низькокалорійні продукти. Ви економите роки часу на вивчення всіх нюансів дієтології, зберігаєте нерви, тому що у вас вже не стоїть завдання зважувати кожен раз порції, перевіряти склад продуктів, дивитися на термін придатності і т. д., за вас вже все виконали гуру кулінарії.

Правило 21 дня для формування потрібних навичок

Просто зробіть над собою експеримент – замовте меню на двадцять один день. Повірте, на двадцять другий день ви продовжите своє замовлення на місяць вперед. А знаєте чому? Тому що до хорошого дуже швидко звикаєш? І це теж! Справа в тому, що 21 – це чарівне число. Якщо ви вирішили бігати вранці – робіть це 21 день і це увійде в звичку. Якщо зайнялися правильним харчуванням – робіть це теж кількість днів і така звичка стане звичайним, щоденним заняттям. Правило двадцяти одного дня працює бездоганно. Воно безпосередньо впливає на нашу підсвідомість. І якщо ми хочемо виробити якусь звичку, слід всього лише виконувати її щодня протягом 21 дня. Головне почати, і ваше тіло підлаштується під ваш новий образ життя.

Тренуватися чи ні?

Так, ми визначили, що план харчування і тренувань для схуднення – це основа всіх основ. З харчуванням ми розібралися. А як же бути з тренуваннями? Тут, як і в ПХ вас зустріне величезна масштаби інформації для вивчення. Хоча, ще раз повторюся, якщо худне людини влаштує просто худе тільце, місцями обвислий, тому, що якщо ви не скидаєте 5 кг, а 15, і вам не 18 років, а за 30, то скоріше всього навіть на ідеальною їжі наслідки будуть. Але всі ми тут за здоровий і красивий образ у дзеркалі, тому тренувань скажімо так! Починати потрібно з базових вправ. Вони здатні не перекачати, а зміцнити весь м’язовий корсет. Спробуйте також тренування за методом Табата. 40 с інтенсивної роботи, потім такий же проміжок відпочинку. Всього 8 підходів. Це методика дійсно працює на жиросжигание. Ніколи не нехтуйте розминкою. Вона розігріє м’язи і таким чином ви уникнете травм, які часто зустрічаються у новачків займаються самостійно без консультації тренера. Після тренування обов’язково робіть розтяжку, так м’язи швидше відновляться.
Ви тепер знаєте головний секрет як забезпечити собі апетитні, непересічна і корисні блюда щодня із OF. Загальні знання, з чого починати тренування, теж є. Тепер справа за вами! Любіть себе і будьте гарні!