Здорове харчування – це невичерпна тема. Питання про здорове харчування виникають із зростаючою прогресією, незалежно від того, що на цю тему було написано мільйон статей, говорилося сотнями дієтологів і спортсменів, знято десятки, а то і сотні фільмів. Все одно залишаються питання, на які компанія Grow Food давно знає відповіді. Наші дієтологи – професійні і досвідчені фахівці, розробили лінійку з п’яти раціонів у відповідності з усіма нормами і правилами здорового харчування.

Здорове харчування (ЗП) для сили і маси

Наприклад, якщо ви професійний спортсмен або тільки замислюєтеся їм стати, а може ви за будовою тіла ставитеся до типу ектоморфів, в такому випадку, вам підійде наш меню під назвою POWER для ефективного набору м’язової маси. Слід чітко розмежувати поняття збільшення м’язів, яке передбачає заняття спортом, від набору маси тіла, при якому все з’їдене йде не м’язи, а жирові відкладення на боках. Так, якщо споживати 2500 і більше калорій в день, ви займаєтеся спортом, тобто витрачаєте енергію, спрямовуючи споживані калорії в потрібне русло, то ви будете набирати м’язову масу. А якщо ви вживаєте таку ж кількість калорій, але при цьому ведете пасивний спосіб життя, то скоріше всього ні про яку м’язової маси мова не піде. Все буде відкладатися в жир.

ЗП для скидання зайвих кг

Якщо ви вибираєте раціон FIT, то ви явно на стадії схуднення. Саме він дозволить вам ефективно і надовго позбутися від непотрібних кілограмів. За рахунок зниження калорій в раціоні, і активного способу життя, ви зможете без праці схуднути на необхідну кількість кг. Попереджаємо, що мінімальною добовою нормою для дорослої людини є споживання 1100 ккал. Не рекомендуємо виходити за межі цієї цифри, це буде погано впливати на ваш організм. Навіть якщо ви цілий день лежите на дивані і тільки перемикаєте канали телевізора, все одно цифра в 1100 ккал в день – це ваша мінімальна цифра. Вся справа в тому, що для повноцінної життєдіяльності вашого організму, йому необхідна мінімальна енергія, яка і відповідає цій цифрі. Меню FIT передбачає в середньому 1300 ккал в день. Це цілком достатньо для підтримки здорового стану і заняття спортом.

ЗП на кожен день

Раціон DAILY передбачає триразове збалансоване харчування на кожен день. Таке меню передбачено для тих, хто хоче схуднути або підтримувати себе у формі, але на п’ятиразове харчування, як у попередньому, немає часу або бажання.
Раціон DAILY+ відрізняється від DAILY своїм підвищеним калоражем. Такий раціон швидше підійде людям з активною життєвою позицією, які займаються спортом і витрачають багато енергії. Якщо DAILY в добу розраховано споживання не більше 1200 ккал на день, то тут, при триразовому харчуванні, цифра коливається в межах 1600 ккал.

ЗП при занятті спортом

Раціон BALANCE для підтримки форми при функціональному тренінгу. З самої назви зрозуміло, що таке меню підходить для любителів спорту. Його денний калораж не такий високий, як у меню POWER для ефективного набору м’язової маси, але досить значний – становить близько 1900-2000 ккал. Наприклад, для ендоморфа, така цифра буде цілком достатній, щоб привести тіло в норму.
Питання про здорове харчування піднімаються не тільки для дорослих. Дуже важливо сформувати правильні звички вже з дитинства. Тому, замість того, щоб давати в школу своїй дитині сендвічі, подбайте про його шлунку і зовнішньому вигляді вже зараз, замовивши одну з наших меню. Це ситно і корисно. Дитина не буде соромитися діставати з пакету бутерброд перед своїми однокласниками. Кожна страва – це практично ресторанний варіант. Перекуси у вигляді панакоти або запіканки, викличуть апетит, а після відчуття ситості. Тепер ваше чадо не буде ходити голодним і втомленим.
Grow Food нагодує кожного члена вашої родини. З нами ви будете ситі та здорові!