Основи правильного харчування при заняттях спортом гарантують Вам досягнення мети у вигляді фігури Вашої мрії. Основи правильного харчування припускають дотримання певного режиму вживання їжі кожен день, він включає в себе:

 • режим харчування (дробове харчування кожні 120 хвилин маленькими порціями, вага яких 150-250гр)
 • вживання правильних і корисних продуктів (нежирного м’яса, молочних продуктів, овочів, фруктів і злакових)
 • відмова від швидких вуглеводів і жирної їжі (солодке, борошняне, фастфуд, ітд.)
 • підрахунок і дотримання добової норми, що складається з: калорій, жирів, білків і вуглеводів (КБЖВ)
 • водний баланс (2-3 літра питної води в день)
 • Для контролю розміру порцій і підрахунку КБЖВ Вам допоможуть ваги, спеціалізовані довідники для технологів харчового виробництва і додаток для смартфона з інформацією про кількість нутрієнтів в інгредієнтах страви.

  Основи правильного харчування при заняттях спортом припускають розрахунок добової норми нутрієнтів виходячи з частоти Ваших тренувань, ваги, зросту, віку та мети.
  Якщо Ви хочете схуднути, то для Вас підійде режим вживання їжі з дефіцитом калорій (в середньому 1250-1500 кк), тобто споживання меншої кількості енергії з їжею і більшого її спалювання. Якщо Вам необхідно підтримувати свою вагу, то буде досить просто правильно харчуватися і тренуватися 2-3 рази в тиждень (1500-2000кк). Якщо Ваша мета — набрати масу, при інтенсивних тренуваннях Вам потрібно харчування з підвищеним вмістом калорій, споживання більшої кількості калорій, ніж витрата (2500-2900кк).
  Сервіс з доставки готового правильного і збалансованого харчування Grow Food пропонує п’ять лінійок харчування, кожна з них відповідає певній меті (набір маси, зниження ваги, підтримання ваги, ітд), розрахована за КБЖВ і має свій калораж. Знижувати вагу, набирати м’язову масу і правильно харчуватися стало набагато простіше! Їжа доставляється в будь-яке зручне для Вас місце і повністю готова до вживання, достатньо лише розігріти її. Вас чекає раціон харчування на 5 або 7 днів, складається з 3, 5 або 7 прийомів їжі, в залежності від тарифу, смачне меню, в якому Ви знайдете навіть правильний фастфуд і дозволені солодкі десерти, а головне позбавлення від рутинних домашніх обов’язків. Правильно харчуватися тепер — легко!