Основи правильного харчування — це якийсь звід правил, якого необхідно дотримуватись для того, щоб Ваш організм добре функціонував, а Ви залишалися здорові. На даний момент розроблено безліч спеціальних дієт, підібраних для будь-якої мети, будь то схуднення, набір маси або поліпшення самопочуття. Ми хочемо нагадати Вам, що дієти мають лише короткостроковий ефект, а правильне харчування стане надійним другом, допомагає відчувати себе і виглядати добре протягом усього життя. Вибираючи для себе раціон у відповідності з основами правильного харчування, Вам необхідно дотримуватися всього три основних правила для його складання:

 • Розрахунок цінності продуктів відповідно до їх КБЖВ (співвідношення калорій, білків, жирів і вуглеводів) і своєї добової норми. Харчуватися частіше, але невеликими порціями.
 • Баланс і різноманітність.
 • Продукти повинні добре поєднуватися по засвоюваності, а раціон харчування має бути різноманітним, це допоможе в першу чергу отримувати організму все необхідне, а також допоможе уникнути зривів.

 • Дотримання питного режиму.
 • Необхідно випивати в середньому від 2х до 3х літрів води в день, це допоможе уникнути зневоднення і прискорить обмін речовин.
  Дотримуючись основ правильного харчування, Ви помітите відбулися зміни досить швидко, пробудження стане більш легким, покращиться шкіра та колір лиця, зникне відчуття тяжкості.

  Правильне харчування, можливі складності

  Дотримуватися основи правильного харчування досить легко, але деяких речей все ж доведеться навчитися.
  Розрахунок КБЖВ може стати основною складністю на шляху правильного харчування, сам по собі цей процес витратний за часом і досить копітка. Вам необхідно розрахувати свою добову норму КБЖВ, яка залежить від Вашої мети, фізичної активності, зростання і ваги, придбати кухонні невеликі ваги і завантажити додаток з інформацією про співвідношення нутрієнтів в продуктах. Перед тим, як ВИ приступите до приготування їжі, потрібно зважити кожен з інгредієнтів страви, з’ясувати співвідношення його нутрієнтів через додаток, перевірити вписується він у Вашу добову норму.
  Зробити свій раціон різноманітним, здавалося б, дуже просто. Почавши вважати КБЖВ і правильно харчуватися, від ряду продуктів Вам доведеться відмовитися, а з тих, що залишаться потрібно ретельно вибирати, щоб не вийти за рамки добової норми. Як правило більшість людей просто переходить на курячу грудку з овочами або гречей і незабаром одноманітність призводить до зривів і повернення до неправильного типу харчування. Grow Food допоможе Вам дотримуватися основи правильного харчування і візьме турботу про Вашому раціоні на себе. Вас чекає розрахований за КБЖВ раціон, меню включає в себе 35 різних блюд в тиждень, а про походи по магазинах, приготування і миття посуду Ви забудете назавжди!