Правильне харчування — це не тільки гарна фігура, але і здоров’я в першу чергу. Вивчивши і застосувавши на практиці основи правильного харчування для схуднення Ви гарантовано змініть своє життя на краще і почнете відчувати себе добре, як ніколи. Основи правильного харчування спрямованого на зниження ваги базуються на вживанні їжі зі зниженою калорійністю, Вам належить вживати з їжею менше калорій, ніж Ви будете витрачати. Зниження ваги також передбачає щоденний підрахунок необхідної для Вас норми калорій, жирів, білків і вуглеводів, або КБЖВ скорочено. Норма КБЖВ індивідуальна, вона залежить від Вашої ваги, росту, фізичної активності та інших параметрів. У середньому добова норма калорій для зниження ваги варіюється від 1200 до 1500кк. Порахувати калорії, білки, жири і вуглеводи, які містяться у страві і денному раціоні можна за допомогою спеціальних довідників або скориставшись вагами і спеціальним додатком для смартфона, в якому Ви знайдете всю інформацію про КБЖВ кожного з інгредієнтів прийому їжі. Основи правильного харчування для схуднення неможливі без дотримання питного режиму, в організм завжди має надходити необхідна кількість рідини, щоб він зміг правильно функціонувати, а також для прискорення метаболізму. Режим харчування повинен бути безперебійно функціонуючої системи. Приймати їжу слід не менше п’яти разів протягом дня невеликими порціями (200-250гр).
Здорове харчування, допомагає зниженню ваги, також передбачає заміну смаженої їжі на парову, відварну або запечену в духовці. Відмовитися доведеться від швидких вуглеводів (солодкого, мучного ітд) на користь повільних (макаронні вироби з твердих сортів пшениці, крупи). У харчуванні дуже важливо різноманітність, інакше довго дотримуватися основи правильного харчування і уникнути зриву режиму неможливо.
Враховуючи сучасний неймовірно швидкий темп життя, дуже складно викроїти час для себе, не кажучи вже про те, щоб два-три рази в тиждень мінімум з’їздити в гіпермаркет за продуктами, розрахувати КБЖВ і приготувати 4-5 різних страв на день, розкласти по контейнерах і вимити посуд. Компанія Grow Food завжди рада взяти турботу про Вашому харчуванні на себе і заощадити Ваш час. Лінійка харчування «Fit» сприяє зниженню ваги. Вона повністю збалансована за КБЖВ, розроблена за сприяння кваліфікованих дієтологів і гарантовано допоможе Вам досягти ідеальної форми. Вас чекають 35 різних блюд в тиждень і навіть смачні правильні десерти. Зробіть замовлення і почніть харчуватися смачно і правильно вже зараз!