Основи правильного харчування для жінок представляють собою звід правил вживання їжі, який допоможе Вам досягти бажаного результату. В першу чергу, основою правильного харчування для жінок служить норма калорій і нутрієнтів, які ви споживаєте протягом дня. Ця Норма розраховується виходячи з Вашої мети і параметрів. Якщо основна мета переходу на правильне харчування — це зниження ваги, то необхідно вживати менше калорій, ніж Ви здатні витратити, якщо мета-набір маси, навпаки, якщо Ви хочете правильно харчуватися і займаєтеся спортом, то норма також відповідно буде відрізнятися. При визначенні необхідної кількості калорій і нутрієнтів Вам необхідно знати точно Ваш вагу, ріст і вік, а також враховувати рівень фізичної активності. Для проведення розрахунків Вам знадобляться спеціальний технологічний довідник, ваги і додаток для телефону з даними про кількість нутрієнтів в певних, потрібних продуктах.
Основи правильного харчування для жінок також припускають дотримання питного режиму і постачання Вашого організму водою, щоб уникнути зневоднення, поліпшити травлення і роботу організму в цілому. Вам варто відмовитися від швидких вуглеводів, таких як: солодке, борошняне, жирне, фастфуд і т. д. їх можна Замінити на повільні: крупи, батат, макаронні вироби з твердих сортів.
Смажити їжу теж не варто, такий спосіб приготування не тільки зашкодить Вашій фігурі, але і є шкідливим для організму. У раціон краще включити: нежирні сорти м’яса, овочі, фрукти в невеликих кількостях, знежирені молочні продукти, рибу і зелень. Чим різноманітніше буде Ваш раціон, тим краще, різноманітність допоможе Вам уникнути зривів.
Подбати про різноманітність і підрахунку кількості калорій, жирів, вуглеводів і білків Grow Food — сервіс з доставки правильного порційного харчування. Раціони складаються з 3-7 прийомів їжі, в залежності від Вашої мети. Вас чекають корисні ласощі: правильні десерти, дозволений фастфуд, корисні напої, оладки, супи, каші і другі страви. Ви назавжди забудете про походи в магазини, готування, миття гір брудного посуду. Вже приготоване різноманітне меню доставлять в будь-яке зручне для Вас місце. Витратьте свій час так, як Вам подобається, а про Вашому харчуванні подбаємо ми!