Прагнення жінок завжди залишатися красивою і привабливою, закладено природою і вважається цілком природним. Сьогодні модно бути не тільки струнким, але і здоровим, підтягнутим і повним життєвої енергії. Але як розрахувати ту саму норму калорій для жіночого організму, при якій можна буде залишатися активною? Насамперед, необхідно визначити ступінь фізичного навантаження. Замовляючи їжу в Гроу Фуд, отримуєте здорове харчування з доставкою додому. І так, яка норма калорій для жінок? Калорійність добового раціону повинна відповідати рівню фізичної активності, віком, станом організму жінки.

Яка норма калорій якщо ви худнете?

Представниці прекрасної статі нерідко стикаються з проблемою, коли виснажливі тренування в залі не приносять бажаного результату. Першочергове завдання – створити дефіцит калорій в організмі. Один із способів контролю ваги вважається щоденний підрахунок калорій. Створення красивого і здорового тіла – це титанічна праця, але якщо все робити правильно, цей процес можна полегшити. Організму необхідна «заправка» калоріями, тому жорсткі дієти дають швидкий, але екстремально короткий ефект. Куди краще поступово приводити себе в норму, привчаючи організм до здорового та корисного харчування. Від чого залежить норма калорій для жінок? Багато в чому вона залежить від віку, ось рекомендовані показники калорійності вашого раціону:

  • Дівчата у віці від 20 до 30 років, які звикли до малоактивному способу життя, можуть вживати – 2 тис. калорій.
  • Якщо дівчина не займається спортом, але активно рухається за родом своєї діяльності, то її норма калорій трохи вище – 2200 кал.
  • Походи у фітнес-зал або спортзал вимагають енергетичної підхарчування, тому може знадобитися до 2400 калорій в день.
  • У представниць прекрасної статі у віці від 30 до 50 років, всі ці показники норми прийнято скорочувати на 200 калорій.

Звичайно ж, краще не займатися підбором раціону самостійно, в такій ситуації рекомендовано звернутися за допомогою до дієтолога, фітнес-тренера і т. д. Тим не менш, для ефективного схуднення рекомендовано знижувати норму калорійності на 20%. Таким чином, вибираючи в меню Гроу Фуд калорійність 1350 з категорії «Хочу схуднути», ви зможете швидше досягти бажаного результату. Тут вам вже не потрібно зважувати страви, дивитися таблиці калорійності інгредієнтів, проводити розрахунки та інше, все вже зроблено за вас.

Як підрахувати норму калорій для жінок?

Кожна дівчина, хоча б один раз у своєму житті сідала на дієту, тому було цікаво знати, яка норма калорій для жінок. В даний час для розрахунку енергетичної норми в день, дуже часто використовують формулу Мафіна-Джеора, яка була створена понад десять років тому. Як показує статистика, більша частина онлайн калькулятор калорій базуються на ній. Така формула дозволяє визначити енергетичні затрати людини протягом доби і, виходячи з цих показників, можна коригувати свій раціон. Для жінок вона виглядає наступним чином: 9.99 х вага в кг + 6.25 х зріст в см – 4.92 х вік – 161. Що далі? За результатами формули у нас виходить певна цифра, яку треба помножити на КФА (коефіцієнт фізичної активності). Незважаючи на те, що кожна людина індивідуальна, є загальні дані, які можна застосувати для поведінки підрахунків. КФА можна в спеціальній таблиці.

Вважаємо калорії в меню

Щоб знати, скільки калорій надійде в організм при кожному прийомі їжі, необхідно зважувати продукти. Прийнято орієнтуватися на калорійність сирих продуктів, використовуючи звичайні кухонні ваги. Використання низькокалорійних дієт тривалий час приносить непоправну шкоду вашому здоров’ю, тому не варто проводити такі необдумані експерименти. Тільки грамотно продуманий раціон, правильно приготовані страви і раціональне харчування допоможе вам залишатися здоровим, струнким і привабливим. Гроу Фуд подбати про те, щоб у вашому раціоні були тільки правильні продукти, враховуючи норму калорій для чоловіків і жінок.