Набір маси для чоловіків харчування, яким воно повинно бути? В першу чергу це повинен бути різноманітний, чітко розрахований БЖВ раціон харчування, збалансований в процентному співвідношенні по нутрієнтів, доповнений тренуваннями. Харчування необхідно синхронізувати щогодини, щодня їжа повинна надходити в один і той же час, кількість порцій варіюватися від 5 і більше, оптимальне число прийомів — 7, з перервами між ними 2,5-3 години, добовий калораж залежить від індивідуальних параметрів, в середньому норма набору маси для чоловіків, харчування на день складається з 2500-2700кк. Необхідно пам’ятати також про дотримання питного режиму (2-4 літри води в день).
Набір маси для чоловіків, харчування повинне бути з профіцитом, це означає, що Ви вживаєте на 20% більше енергії з їжею, ніж витрачаєте протягом дня. Також при складанні раціону варто звернути увагу на продукти з підвищеною калорійністю, відмінно підійдуть: м’ясо птиці, молочні продукти, рослинні білки і складні вуглеводи. Харчування на набір маси для чоловіка харчування має бути не тільки чітко розраховано за КБЖВ, але і зберігати процентне співвідношення: білки (30-35%), жири (10-20%), вуглеводи (50-60%).

Рекомендації з харчування для набору маси

Чоловікам, які бажають набрати саме м’язову масу необхідно повністю прибрати з раціону харчування борошняне і солодке, вони стимулюють різке зростання цукру в крові, а також самі є непотрібними калоріями. Швидкі вуглеводи і жири також варто відмежувати. Фрукти, овочі та зелень позитивно позначаться на роботі Вашого організму, а також сповільнять засвоєння вуглеводів.
Лінійка «Power» компанії Organic Food, спрямована на набір м’язової маси розрахована БЖВ, а також відповідає співвідношенню всіх необхідних параметрів. Вас чекає смакове різноманітність, а також порятунок від рутинної готування і походів по магазинах, їжа доставляється в будь-яке зручне для вас місце. Довір турботу про своє харчування професіоналам!