Бодібілдинг – це завжди маса, сила, енергія, рельєф. А ще це божевільний стрес для всього організму. При інтенсивних тренуваннях з залізом, він намагається згладити і пом’якшити згубний вплив вашої діяльності на нього, але відбувається усунення стресової для організму середовища, з якоїсь суперкомпенсацией, знаючи той факт, що ви не зупинитеся на досягнутому і будете далі тренуватися.

Що необхідно для відновлення організму?

Для усунення руйнувань знадобитися всього два фактори:

  • набір харчування бодібілдинг, де досить вуглеводів, що ви завжди мали енергію і потужність, і білок, як основний будматеріал вашого тіла;
  • і звичайно ж час.

Як відомо, для будь-яких ремонтних робіт потрібно будматеріал і час для завершення. Дане твердження вірно, як для ремонту будинків, так і для ваших м’язів. Наш організм влаштований так, що він вимагає певної кількості, достатньої для нашої життєдіяльності, як білків, так і вуглеводів. Обмін речовин має на увазі те, що частина витрачатися, а частина споживається. Тому, якщо вашою метою є набір маси, вам потрібно скласти денний раціон, що споживання буде значно перевищувати витрати. В цьому і є весь секрет набору маси.

Розрахунок добового споживання калорій

Якщо ви на даний момент, наприклад, споживаєте в день 1700 ккал, але прогресу немає, то вам слід додати до цієї цифри ще 500 – 800 ккал і подивитися на результат. Він не змусить себе довго чекати. Але в даному питанні, як і в інших, що стосуються будови тіла, слід врахувати до якого типу статури тіла ви ставитеся. Для ектоморфів, від природи високих і худорлявих людей, приріст по калоріях повинен бути істотним. Можна додати і 800 і 1000 ккал для користі справи. А ось эндоморфу, у якого при надлишку необхідних калорій, почнуть з’являтися жирові відкладення. Порада така – починайте з малого збільшення в 500 ккал. Потім, по результату, ви розберетеся що потрібно робити далі – небудь зупинитися на цій цифрі, або збільшувати ще більше.
Після завершення боротьби з калоріями, приступаємо до складання оптимального раціону харчування. Оптимальне співвідношення нутрієнтів повинно мати 20-30% білків, 10-20% жирів і 50-60% вуглеводів.

Білки або протеїни?

Часто буває так, що людині вже з відмінними результатами і чудовою формою – задають безглузді запитання – «Як ти так накачався? На протеїні, мабуть, сидів?». Ви не повірите – всі сидять на протеїні, і ви, в тому числі. Купити протеїн – це білок в чистому вигляді. Це м’ясо, сир, яйця. Купити протеїн – це звичайна їжа. Просто спортсмени, не добираючи за день білка, догоняются протеїном. От не хочеться людині стояти на кухні і готувати собі черговий шматок м’яса. Або взагалі є немає бажання. Ось тоді і приходить на допомогу чарівний протеїн, який компенсує недоотриманий за день білок. Набір харчування бодібілдинг від Grow Food має на увазі те, що при наборі маси, ви повинна споживати не менше двох грамів білка на кілограм ваги. Слід також врахувати, що в 100 гр курячого філе, зовсім не 100 гр білка, як багато хто думає, а всього 20-25. А в 100 гр сиру, так само не 100 гр білка, а всього 17. Тому вираховувати добове споживання білка потрібно саме щодо таких цифр. З вуглеводами та ж історія. Тому, ви гарненько подумайте, ви математик і стратег або спортсмен? Можливо слід довірити ваш раціон професійним дієтологам і кухарям, яких зібрала компанія Grow Food, щоб звільнити ваш час для нових досягнень! З нами ви будете харчуватися п’ять разів на день за всіма правилами здорового харчування, і ваш калораж буде в межах 2700 ккал у день. Просто наберіть номер телефону гарячої лінії GF і замовте збалансоване меню POWER для ефективного набору м’язової маси і насолоджуйтеся тренуваннями і своєю прогресуючою формою!