Якщо ви з тих людей, хто з’їдає одну цукерку і поправляється на пару кілограм, тільки почув запах шоколаду, а жир на боках вже додається, якщо самим яскравим спогадом зі шкільних років у вас залишилася дієта, то вам терміново потрібно розраховувати колористика правильне харчування.

Що необхідно для здоров’я та гарної фігури?

Всі хочуть мати яскраву і повноцінне життя, але для цього ви повинні мати хороше здоров’я і відмінні знання в області дієтології. На що тільки не готові жінки, щоб бути стрункими і привабливими. Нескінченні дієти, які в підсумку тільки завдають шкоди здоров’ю і ніяк не покращують вашу фігуру. А всього-то треба набрати номер гарячої лінії компанії Grow Food і всі ваші страждання закінчаться. Займатися спортом – це дуже важливо і потрібно. Але він не вирішує вашу основну проблему. Він призводить м’язи в потрібний стан, тому тіло стає підтягнутим і пружним. Але якщо ви будете їсти шкідливу їжу – навіть спорт вам не допоможе. Збалансований раціон харчування від GF – це рятувальний круг кожному, хто потопає в незнанні, що ж ще з’їсти, щоб стати стрункішим.

Основні правила здорового харчування

Чи знайомий вам момент, коли, здавалося б, ви за столом з’їли досить велику порцію, навіть більше, ніж зазвичай, а почуття голоду з’являється вже через пів години? І ви знову поспішайте до холодильника на черговий перекус. Тому і з’являються переїдання і, як наслідок, надмірна вага. Скільки б дієт і голодувань ви не пройшли, ви все одно можете не знати основні правила здорового харчування. Вони такі:

  • Почуття насичення приходить тільки через тридцять хвилин, після того, як ви поїли. А ви не даєте можливості цього статися, т. к. в цей час ви як раз на шляху до холодильника за черговою порцією шкідливої їжі.
  • На насиченість вашого організму впливає саме ті елементи, речовини та вітаміни, які ви вживаєте разом з продуктами. Якщо ви з’їсте картоплю, в якій велику частину займає крохмаль і холестерин, з смаженою на олії свинячої відбивної, про це блюді вам взагалі треба забути, — то ви навряд чи отримаєте всі речовини, якими ви могли б насититися. А ви з’їли дуже багато калорій при цьому.
  • Напевно, ви думаєте, чим менше ви з’їсте, тим швидше жирові відкладення покинуть ваші боки. Про це вже дуже багато написано статей, знято програм. Тому, вкотре нагадуємо, щоб схуднути потрібно багато їсти. Парадокс, правда? Але це так і є. Коли ви голодуєте, ваш організм приходить у стан стресу, і дає сигнал до накопичення жиру. Він буквально висмоктує жир з усіх продуктів, і зберігає його про запас! А коли ви закінчуєте це марне заняття, ваш розумний організм, знову накопичує жир, але вже в два рази швидше. А раптом ви вирішите знову йому влаштувати голодування? Потрібні запаси.

Що б ви почали худнути, ви повинні дотримуватися колористика правильне харчування. Людині, не звиклому до підрахунку калорій, це заняття здасться незбагненною наукою. Самостійно розібратися як це робити, як до калоріях підключати систему глікемічного індексу, поєднувати продукти в кожному прийомі їжі – це дійсно складний процес. А зрозуміти в якій пропорції і в який час потрібно вживати білки, жири і вуглеводи — цього вчаться дієтологи в інститутах. Тому, Grow Food вам значно полегшили життя, зробивши все це за вас. З нами ви зрозумієте, що худнути і харчуватися смачно – це цілком сумісні поняття. У наших меню вже підраховані калорії, які вам необхідно спожити за день. Вам не доведеться вивчати нескінченну літературу на цей рахунок, вішати над ліжком таблиці калорійності і навіть зважувати кожен інгредієнт страви не знадобитися. Ви просто їсте смачну і здорову їжу від GF і насолоджуєтеся життям.