Останнім часом популярність правильного харчування набирає обертів. З кожним роком стає все більше людей, що готові називати себе зсж-ником, який дотримується правильного харчування. Але, на ряду з цими людьми є ті, хто поняття не має що це і для чого взагалі гвалтувати свій організм, не дозволяючи йому вживати смажену картоплю на олії місячної давності, є хот доги і запивати все колою.

Перехід на правильне харчування

Одного разу, ці люди стануть на бік любителів здорового способу життя, але шлях їх скоріше всього буде довгий. Не знаючи правил, не дотримуючись режимів та графіків прийому їжі, вони на дотик будуть підбирати ті варіанти, які підходять саме їм. І цей шлях буде, швидше за все, досить довгим, оскільки людина є заручником своїх звичок та уподобань. Дуже складно пояснити людині, яка щодня протягом сорока років жив у визначеному графіку і не розумів, що жири в харчуванні людини – це не тільки пісне масло на сковороді для смаження котлет, але і корисні жирні кислоти, які містяться в рибі, горіхах і в тому ж олії, але призначення його інше. Якщо це оливкова або лляне масло – це відмінний інгредієнт у будь-якому салаті. А ось пальмова і кокосова краще уникати, нічого крім шкоди, ці масла у ваш організм не принесуть.

Важливість балансу БЖУ

Дуже багато, починаючи шлях до правильного харчування відмовляються повністю від жирів і навіть вуглеводів, залишаючи одні білки. А потім йдуть до лікарів і лікують печінку і нирки, т. к. без жирів і вуглеводів білок не може повністю засвоїтися і переробиться в шлунку. Від таких відмов страждає шлунково-кишковий тракт, зір, суглоби і звичайно ж нервова система. Т. к. вуглеводи – це наша енергія, то швидше за все вас покинуть сили разом з тим, як каші, у вигляді вуглеводів, покинули ваші тарілки. В обов’язковому порядку, ваша їжа повинна бути збалансованою, так як в раціонах від Grow Food. Збалансована, означає, що і білки, і жири, і вуглеводи мають своє призначення і присутні в щоденному меню людини. Тільки з таким підходом, можна розраховувати на гарне самопочуття, здоровий колір обличчя і бадьорий дух.

Жири у харчуванні людини

А жири у харчуванні людини можуть бути насичені і ненасичені. Саме насичені жири винуватці жирових відкладень на боках і животі. Краще всього відмовитися від вживання жирного м’яса, маргарину, майонезу, фастфуда, кондитерських виробів, які приготовані не вами, і ви не маєте ні найменшого поняття про склад такого продукту. Ці продукти в принципі вживати не рекомендується, а якщо вже ви зібралися худнути, то вони у вас повинні бути занесені в чорний список.
Grow Food в своїх раціонах врахував всі нюанси правильного харчування, поєднання тих або інших продуктів, калоражу та графіка вживання білків, жирів і вуглеводів. Саме тому їм варто віддати перевагу, саме ця компанія готова вам довести, що ви здатні на багато що, якщо у вас буде такий безцінний помічник, як Grow Food.

Розрахунок БЖУ

Обов’язково потрібно враховувати процентні співвідношення БЖУ. Враховуючи вашу добову активність, що ваш раціон повинен містити 40% вуглеводів, 30% білків, 30% жиру. Якщо взяти білок, то в одному його грамі міститься близько 4 ккал, якщо жир – в одному грамі 9 ккал, вуглеводи – в одному грамі 9 ккал. Розрахувавши свою добову норму споживання калорій, не складно порахувати скільки потрібно білків, жирів і вуглеводів. GF, наприклад, у раціоні POWER для набору маси бере в середньому 2 600 ккал на день, для раціону FIT – схуднення або підтримки форми, ця цифра становить 1300-1400 ккал в день. Цього достатньо, щоб домагатися поставлених цілей.