Ідеальна фізична форма — мрія, виконати яку хотілося б практично кожному, у зв’язку з цим дуже часто виникає питання: як швидше схуднути?

Основні правила швидкого зниження ваги

Секрет, як швидко схуднути — простий! 70% успіху в досягненні мети залежить від правильного харчування, а решта 30% від тренувань. Правильне харчування для експрес схуднення має ґрунтуватися на дефіцит калорій, досить витрачати більше енергії, ніж споживати. Необхідно також дотримувати режим (їжа і тренування за розкладом), пити воду (2-3 літра в день) і вважати КБЖВ свого денного раціону.
Як схуднути швидше? Вважати КБЖВ — правильно! Калорії, білки, жири і вуглеводи — так розшифровується абревіатура «КБЖВ». Вважати добову норму необхідних для Вас нутрієнтів не просто, але можливо. Вам знадобляться невеликі кухонні ваги і додаток для смартфона, зважуйте всі інгредієнти Вашого страви і уточнюйте їх КбЖУ в додатку, потім вважайте загальну суму КБЖВ для даного прийому їжі і стежте за тим, щоб він вписувався в Вашу добову норму. Норма калорій, білків, жирів і вуглеводів залежить від ваших індивідуальних параметрів і фізичної активності, в середньому для схуднення вона становить приблизно 1300-1500кк.

Як швидко схуднути за допомогою тренувань? Правильне харчування, доповнене хоча б невеликий фізичною активністю, наприклад, у вигляді регулярних піших прогулянок вже гарантовано дасть результат. Якщо додати хоча б 2 кардіо тренування з використанням тренажерів, силове тренування і годину плавання в тиждень, зниження ваги може доходити до 2 кг у тиждень і більше, в залежності від Ваших індивідуальних особливостей.
Як швидше схуднути в домашніх умовах розповідає безліч книг та інтернет джерел, вибір яких повинен бути обережним, не всі описані в них способи є достовірними і дієвими. Повернемося знову ж до методики правильного харчування описаної вище і додамо вправи, які можна виконувати вдома: планка, розтяжка, присідання, скакалка, йога і багато інших, систематичне виконання даних фізичних активностей і розрахований за КБЖВ раціон харчування — запорука успіху!
Режим харчування для схуднення складений компанією Organic Food допоможе Вам досягти омріяної форми, не витрачаючи час на походи по магазинах, приготування їжі, миття посуду та виснажливі походи по магазинах! Довір своє харчування професіоналам!