Сучасні чоловіки і жінки прагнуть досягти бажаної фізичної форми, виснажуючи себе нескінченними дієтами, фізичними вправами і навіть відмовою від їжі, але, як схуднути на 10 кг за 10 днів і безпечно це? Вважається, що найбільш оптимальним способом втрати ваги є — поступовий, від 500 г до 2 кг у тиждень, але ситуації бувають різні, і якщо питання: «Як схуднути на 10 кг за 10 днів?» постало руба, то необхідно зрозуміти, як це зробити, максимально намагаючись не завдати шкоди організму.
Існує два варіанти вирішення цього питання. Перший варіант обіцяє допомогти розібратися з проблемою, як схуднути на 10 кг за 10 днів можна здійснити. Відповіддю є експрес дієта, в якій основний наголос робиться на білкову їжу, а вуглеводи скорочуються до мінімуму. Таким чином, організм починає спалювати саме жир, а не м’язи. Харчування дробове, але порції за розміром не обмежені, а в останній раз прийом їжі відбувається до 20:00. Рекомендованими продуктами є: нежирні сорти м’яса, риби, сиру, яйця, але не більше 2-3 раз в два дні, овочі кращі зелені: огірки, шпинат, салат, стебло селери, кабачки.

Секрет максимальних результатів за 10 днів

Як схуднути на 10 кг за 10 днів здійсненно на цій дієті? Все дуже просто, продукти підібрані за принципами засвоюваності, питний режим і часте харчування сприяє прискоренню метаболізму, жирові відкладення зникають.
Дана дієта виглядає, як експрес паличка-виручалочка, але не всі так безневинно, як здається, необхідно дуже уважно стежити за станом свого здоров’я протягом 2-3 днів. Відмова від звичної системи харчування і від вуглеводів практично повністю, може бути небезпечна для Вашого організму.
Як схуднути на 10 кг за 10 днів безпечно для здоров’я — ось, що в першу чергу стає важливим. Звичайно, білкова дієта має місце бути, але гарантії того, що вона підійде саме Вам і не стане загрозою для Вашого організму — ні.
Другий варіант рішення, як краще привести себе у форму в найкоротші терміни, є не менш дієвим, але більш безпечним. Досягти Вашої мети допоможе правильне харчування і високоінтенсивні інтервальні тренування. Це тренування, основна ідея яких припускає чергування особливо інтенсивних навантажень з навантаженнями в стандартному темпі. 30-60 секунд вправи в режимі максимум, потім 60-120 секунд у звичному для Вас темпі, такий вид фізичних навантажень зробить шлях до досягнення мети в два рази коротше.
З правильним харчуванням все йде трохи складніше, Вам доведеться розраховувати кількість калорій, білків, жирів та вуглеводів для кожної страви, щоб не вийти за межі добової норми, доведеться шукати спеціальні рецепти для приготування страв і стежити за поєднанням продуктів.
Довірте Ваше харчування професіоналам, меню компанії Organic Food розроблено кращими дієтологами і спортсменами країни, складається з 35 різних блюд в тиждень. Лінійка харчування «Fit» гарантовано допоможе Вам досягти результату без шкоди для організму.