Володіти ідеальною фізичною формою хочеться всім, схуднути чоловікові дуже просто, головне дотримуватися кількох простих правил. Головне правило ефективного схуднення чоловіки — це правильне харчування, доповнене інтенсивними тренуваннями.
Правильне харчування, допомагає схуднути чоловікові представляє з себе чітко розрахований за КБЖВ (кількістю калорій, білків, жирів і вуглеводів) раціон з дефіцитом калорій і прийомами їжі за розкладом. Харчування повинно бути різноманітним, 5 і більше разів в день, що складається з продуктів, підібраних по засвоюваності, також повинен дотримуватися питний режим, необхідно випивати 2 літри води в день. Найскладніше в схудненні чоловіки — це розрахувати КБЖВ і уникнути зривів. КБЖВ повинен складатися з: вуглеводів (30-40%), жирів (15-20%), білків (40-45%) від добової норми, а приблизний денний калораж бути 1350 — 1500кк.
Розрахувати КБЖВ можна за допомогою невеликих кухонних ваг (зважити кожен інгредієнт, що входить до складу вибраного блюда) і встановленої програми на смартфон (з інформацією про склад нутрієнтів в кожному продукті), важливо, щоб загальна кількість з’їдених Вами прийомів їжі не виходила за допустиму для Вас норму. Жирні продукти у Вашому раціоні необхідно замінити на більш корисні, так, наприклад, свинину краще виключити зовсім, а пісне м’ясо птиці додати, молочні продукти замінити на менш жирні, вживати складні вуглеводи, наприклад каші. Необхідно відмовитися від фастфуду, зате додати більше свіжих овочів. Їжу краще тушкувати, запікати або варити в пароварці.

Які тренування допоможуть схуднути чоловікові?

За статистикою схуднути чоловікові простіше, ніж жінці, достатньо лише правильно харчуватися і виконувати хоча б мінімальний комплекс вправ. Найбільш оптимальними для чоловіків вважаються кардіо тренування, наприклад ранкові пробіжки, але ефект матимуть навіть піші прогулянки в повільному темпі, силові тренування також будуть дуже ефективні і звичайно ж без ранкової зарядки нікуди, вона подарує прилив сил і бадьорості протягом всього дня!
Лінійка «Fit» компанії Organic Food спрямована на зниження ваги, складена дієтологами, ретельно розрахована за КБЖВ і складається з 35 різних блюд в тиждень, більше ніякої рутинної готування, походів по магазинах, у Вас з’явиться до 23 годин на тиждень, які ви зможете присвятити собі!