Кількість людей, що мають зайву вагу, сьогодні досить велика, і пояснюється це малорухливим способом життя, глобальною комп’ютеризацією, що змушує проводити по 8 і більше годин в сидячому положенні. Також на збільшення маси тіла будь-якої людини впливає неправильне харчування, надмірне вживання солодощів і борошняних страв, і відсутність або недостатня фізична активність. Звичайно, про це знають багато, з екранів телевізорів та в інтернеті лікарі і дієтологи дають слушні рекомендації. Навіть в інтернеті можна без проблем знайти багато порад щодо того, як знизити вагу, привести фігуру в норму, нормалізувати харчування.
Як правило, в таких радах описуються комплекси фізичних вправ, спрямовані на зниження ваги і надання тілу рельєфності, розповідається про те, яке меню має бути щодня, і так далі. Усі ради працюють, якщо їх беззастережно виконувати, адаптуючи під індивідуальні особливості організму. Але як бути тим, хто в своєму щільному графіку не може знайти час на відвідування спортзалу, хто змушений харчуватися в офісі, не маючи можливості відвідати кафе або їдальню? Готувати їжу вдома і брати з собою в контейнерах? Але на це теж необхідно витратити багато часу, якого і так не вистачає.
Вирішити проблему з харчуванням для тих, хто бажає схуднути, допоможе компанія Organic Food. Вона пропонує доставку спортивного харчування на будинок, і дозволить швидше досягти поставлених цілей. Розроблено кілька лінійок збалансованого харчування, і тим, хто худне, варто звернути увагу на лінійку FIT. А про те, як приймати спортивне харчування для схуднення, ми розповімо детальніше в цій статті.

Як харчуватися при схудненні?

Існує декілька рекомендацій, дотримуючись яких, кожна людина зможе досягти хороших результатів на шляху до зниження маси тіла. А саме:

  • Білкова їжа дозволяє худнути, тому в раціоні у великій кількості повинні бути присутніми продукти, багаті білками, в той час як кількість вуглеводів і жирів, що надходять в організм, має бути знижене.
  • Кількість прийомів їжі протягом дня – не менше п’яти, з однаковим інтервалом між ними.
  • Сніданок – обов’язковий повноцінний прийом їжі, який заряджає енергією на весь день і впливає на працездатність і продуктивність людини. Тому, варто забути про чашці кави на ходу, і навчитися знаходити час для прийому їжі.
  • Вживання в їжу великої кількості овочів і фруктів сприяє нормалізації роботи травної системи, забезпечує організм корисними речовинами, і сприяє зниженню ваги.
  • Необхідно знайти альтернативу смаженої їжі – варіння, приготування на пару або в духовці.
  • Шкідливі продукти і компоненти замінити корисними.
  • Калорійність їжі залежить від кількості енергії, яку людина витрачає щодня при фізичних навантаженнях.
  • Десерти можуть бути не тільки смачними, але і корисними.
  • Дотримання питного режиму – запорука гарного самопочуття і швидкого зниження ваги.

Всі ці правила допоможуть поступово знизити вагу до бажаного, без стресу для організму і дискомфорту для людини. Компанія Organic Food враховує їх при складанні меню та приготування їжі, а це означає, що клієнти отримують правильне, збалансоване, корисне харчування, де дотримується баланс білків, жирів і вуглеводів, а також калораж.

Лінійка харчування для схуднення FIT

Замовивши доставку харчування на будинок, ви позбавите себе від щоденних виснажливих походів по магазинах, від приготування їжі і розрахунків БЖУ і калорій. Усе це роблять за вас професіонали. Щоб худнути, досить вибрати лінійку харчування FIT, насолоджуватися смачною і корисною їжею на роботі і вдома. Щоденний раціон збалансований щодо білків, жирів, вуглеводів, калорійність, а це означає, що питання, як приймати спортивне харчування для схуднення, більше не буде настільки гострою. Ви харчуєтеся за графіком, по можливості займаєтеся спортом, і при цьому знижуєте вагу.
З компанією Organic Food стрілка на вагах скоро зупиниться в потрібному вам місці.