У наш час багато людей страждають від малорухливого способу життя, тому в них з’являється зайва вага. Тоді вони приймають рішення відправитися в спортзал, щоб скинути зайві кілограми. Тут важливо розуміти, що процес схуднення буде ефективним тільки в тому випадку, якщо фізичні навантаження будуть вдало поєднуватися з правильним харчуванням. Тому в цій статті ми відповімо на одне з найчастіших питань, як правильно харчуватися під час тренувань?
Перше і мабуть основне правило – не переїдати. Якщо ви не будете прислухатися до цієї поради, то, скільки б годин ви не проводили в спортзалі, бажаного результату досягти не вдасться. При цьому сидіти на строгих і виснажливих дієтах, теж неправильно. Тут важливо пам’ятати, що їжа – це джерело енергії, тому харчування має бути правильним і збалансованим.

Правильне харчування при тренуваннях

Перед тим як відправитися в спортзал необхідно вживати їжу, яка містить: вуглеводи і білки, від жирів в цьому випадку краще відмовитися. Навіщо в раціоні харчування потрібні вуглеводи? Насамперед – це джерело енергії, яка так необхідна при заняттях спортом. Стосовно білків, то вони забезпечують організм людини амінокислотами, які просто необхідні для роботи м’язів.
Важливо розуміти, що калорійність їжі повинна бути як при звичайному правильному харчуванні. Вживати їжу краще за кілька годин до тренування, щоб вона встигла переробиться.
Пам’ятайте незалежно від того з якою метою ви відвідуєте спорт зал, для скидання кілограмів або нарощування м’язової маси. Необхідно здійснювати повний контроль над своїм раціоном харчування, стежити за калорійністю і вмістом білків, жирів і вуглеводів. Тільки так можна буде за допомогою фізичних навантажень і правильного харчування, домогтися бажаних результатів.

Особливості харчування при тренуваннях

Найчастіше людина, яка тільки починає займатися спортом, не надає особливого значення харчуванню під час тренувань. Тільки після спілкування з більш досвідченими спортсменами, новачок починає по-іншому ставитися до правильного харчування, і повністю змінює свій раціон. Тому, щоб не допускати таких помилок, перед тим як приступити до регулярних тренувань, буде правильним дізнатися все про здорове та збалансоване харчування.
Важливо розуміти, що недолік вуглеводів, а також продуктів, що містять білки та жири, негативно позначаться на працездатності під час тренування, а такі заняття можна вважати не повноцінними. Однак тут важливо, щоб все було в міру, і тому вживати в їжу продукти з надлишком вуглеводів і жирів не варто. Безумовно, не кожен знає, як правильно харчуватися під час тренувань, тому найбільш правильним рішенням у цій ситуації буде замовити правильне харчування в компанії Growfood.
Тут розроблені ефективні програми для самих різних цілей:

  • Daily plus – щоденне збалансоване харчування
  • Balance — для підтримки форми при функціональному тренінгу
  • Power – при наборі м’язової маси.
  • Daily – щоденне збалансоване харчування
  • Fit – програма для схуднення

Вибір залишається за Вами!