Проблема зайвої ваги стає дуже актуальною для багатьох людей, які ведуть малорухливий спосіб життя, багато часу проводять за комп’ютером. Зайва вага може з’явитися і в результаті інших причин, не пов’язаних з роботою та активністю. Але це не означає, що тепер вам доведеться купувати одяг на один або навіть декілька розмірів більше, і багато в чому обмежити себе і своє життя. Важливо підійти до вирішення проблеми комплексно, поєднуючи правильне харчування і фізичні навантаження, дотримуючись питний режим і режим сну. І тоді результат не змусить себе довго чекати. Головне – ваше прагнення і бажання.

Що потрібно для схуднення?

Якщо питний режим можна дотримуватися протягом дня в будь-якому місці, а займатися спортом перед або після роботи, то з харчуванням ситуація інакша. Харчуватися правильно і схуднути можна лише при інтервальному прийомі їжі, невеликими порціями, вживаючи їжу, яка збалансована за КБЖВ з урахуванням індивідуальної активності і витрачається протягом дня енергії.
Погодьтеся, що харчуватися приблизно 5-7 разів у день одним і тим же блюдом вам швидко набридне, а значить, існує ризик зриву в дієті. Тому, необхідно забезпечити собі здорове різноманітну їжу, яка буде доступна в потрібний час і в потрібному місці. Всі зможуть так харчуватися, займаючись приготуванням страв на кожен день самостійно? Думаємо, що ні. І тоді виникає питання – яка альтернатива доступна? Вона існує, і це – Organic Food. Компанія по доставці збалансованої здорової їжі на будинок покликана вирішити безліч ваших проблем, пов’язаних з організацією правильного харчування і досягнення результату по зниженню ваги.

Принципи харчування для зниження ваги

Якщо ви поставили перед собою мету – знизити вага на 2,5,10 і навіть більше кілограм, крім фізичних навантажень, необхідно кардинально змінити систему харчування. Існують корисні, дієві рекомендації, дотримуючись яких, ви швидко і без стресів, зможете досягти потрібної цифри на вагах.
Для зниження ваги необхідно:

  • Відмовитися від фастфуду. Ніякої користі вашому організму і фігурі така їжа не приносить тільки шкоду.
  • Зробити харчування дробовим, розділивши добовий раціон на 5, а краще 7, прийомів їжі з однаковим інтервалом. Забудьте про класичних сніданок-обід-вечерю.
  • Налагодити питний режим, випиваючи щодня від двох літрів чистої негазованої води. Інші напої, що вживаються протягом дня, наприклад, кава, цю норму не входять. Вода є вода.
  • Основний акцент в меню – білкова їжа.
  • Ввести в раціон свіжі овочі і фрукти, зелень.
  • Смажені продукти замінити на їжу, приготовану на пару або в духовці.

Ще багато чого коштує можна сказати про організації правильного харчування, і ті, хто бажає глибше вивчити цю тему, знайдуть багато корисної інформації. Але що робити тим, хто не може виділяти щодня час на приготування страв 7, попередньо збігати за продуктами, вирахувавши калораж і БЖУ, вимірявши вага кожного інгредієнта? А адже це все необхідно виконувати беззастережно.
Харчуватися правильно і схуднути допоможе компанія Organic Food. Для тих, хто прагне зменшити вагу і обсяги тіла, передбачена спеціальна лінійка харчування FIT. У кожній страві враховано співвідношення білків, жирів і вуглеводів, і обмежена кількість калорій. Швидка і зручна доставка збалансованої їжі вирішить безліч ваших проблем, і звільнить час на інші, більш корисні і цікаві заняття і справи. Крім того, що в Organic Food харчування правильне і корисне, воно ще й дуже смачне. Ви можете переконатися в цьому вже зараз, вибравши на сайті підходящий для вас графік харчування.