Для збереження життєдіяльності організму людини, для підтримки здоров’я і краси, необхідно правильне харчування. Від того, що людина вживає в їжу, залежить не тільки здоров’я, але і самопочуття, працездатність і настрій. Досить часто темп життя не дозволяє сучасній людині приділяти достатньо уваги своєму раціону, режиму харчування, і тоді він вдається до вживання доступних фастфудів, продуктів швидкого приготування, походження яких може викликати сумніви.
Фізична активність – ще один фактор, який повинен стати визначальним при виборі раціону харчування і при складанні меню. Адже для того, щоб утримувати нормальну вагу, енергетичні витрати повинні відповідати вступнику кількістю калорій. При надлишку калорій відкладається жир, при недоліку об’єму і калорійності їжі, що поступає, людина відчуває слабкість, запаморочення, його вага може стати критично низьким, що загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям.

Як організувати правильне харчування?

Харчування сучасної людини має бути збалансованим, правильним, набір продуктів повинен відповідати типу організму і його потребам. Але як людині визначити цей набір? Як в умовах активного способу життя і постійної завантаженості на роботі знаходити час на складання меню, на походи по магазинах, приготування їжі та розрахунок калорій, білків, жирів і вуглеводів? Звичайно, доведеться постаратися, якщо людина хоче бути здоровою і піклується про своєму організмі. Можна залучити родичів і покласти на них частину обов’язків, наприклад, похід за продуктами. А можна піти більш раціональним, доступним і зручним шляхом – замовляти доставку харчування в компанії Organic Food.
Давайте розглянемо, яким же має бути харчування, щоб воно приносило користь і задоволення людині. При виборі їжі варто враховувати:

  • Енергетичну цінність, та співвідносити її з вашою активністю та витратами енергії.
  • Пам’ятати про хімічному складі продуктів. Вони повинні бути наповнені вітамінами, мінералами, корисними речовинами.
  • Оптимальне поєднання білків, жирів і вуглеводів.
  • Приділити увагу різноманітності страв.
  • Скласти і дотримуватися режиму харчування. Оптимальним є 5-ти разовий прийом їжі невеликими порціями.

Харчування допоможе в досягненні цілей

Варто враховувати, що організм кожної людини індивідуальний, має різні потреби і володіє різними можливостями. Отже, харчування має здійснюватися з урахуванням фізіологічних критеріїв і факторів. Так, спортсмен, який бажає збільшити загальний вага і наростити м’язову масу, повинен харчуватися інтенсивно, калорійно і ситно, а кількість енергії, яка надходить в організм, має бути більше його щоденних витрат у вигляді тренувань і інших навантажень.
Протилежна сторона – людина прагне знизити вагу. У такому випадку, варто приділити увагу:

  • калорійності страв;
  • кількістю прийомів їжі і інтервалу між ними;
  • зробити акцент на легко засвоюваною, здорової їжі;
  • вживати достатньо чистої води.

З допомогою харчування сьогодні можна не лише підкоригувати фігуру, але й покращити здоров’я, самопочуття, працездатність і продуктивність.

Organic Food – надійний помічник в правильному харчуванні

Компанія Organic Food пропонує широкий спектр лінійок харчування, кожна з яких розроблена тренерами і дієтологами, та заснована на певних принципах і цілях харчування. Харчування сучасної людини буде правильним, збалансованим, своєчасним і смачним, якщо довірити його організацію фахівцям.