Харчування спортивне для жінок давно вийшло за рамки стандартних уявлень про те, яким має бути харчування, що підходить винятково для людей, які займаються спортом. На даний момент за поняттям спортивне харчування ховається правильна і корисна їжа. Яким повинен бути раціон харчування залежить від Вашої мети, щоденної активності, віку, ваги і росту. Основи спортивного харчування припускають:

 • Дотримання режиму. Приймати їжу потрібно згідно графіку, щоденно в однаковий час. Харчування дробове, порції в розмірі 150-250гр, не менше п’яти разів на день.
 • Раціон харчування розрахований за КБЖВ (калорії, білки, вуглеводи, жири), дотримання норми калорій.
 • Вибір правильних продуктів (нежирне м’ясо, овочі, зелень, молочні продукти низької жирності), виняток: солодкого, жирного, мучного, ітд.
 • Збереження водного балансу. В організм має надходити достатня кількість питної води.
 • Спортивні добавки

  Харчування спортивне для жінок при інтенсивних тренуваннях допускає вживання спортивних добавок. До таких добавок можуть відноситься: купити протеїн, купити амінокислоти глютамін, вітаміни і мінерали. Вони несуть користь для м’язів і організму в цілому, а також допомагають отримати додаткову енергію, яка необхідна на тренуваннях і після. Середня вартість спортивних добавок варіюється від 350 до 1500 рублів.
  Вирішивши змінити харчування на краще, жінки задаються питанням: «де купити спортивне харчування?» Відповідь проста, Ви можете придбати продукти для здорового харчування в магазинах корисної їжі і приготувати смачний і правильний раціон на тиждень, або замовити доставку готового збалансованого харчування на будинок, що, звичайно, набагато зручніше.
  Турботу про Вашому раціоні завжди радий взяти на себе Grow Food — сервіс з доставки збалансованого харчування. Вас чекають 5 лінійок харчування, розрахованих і збалансованих за КБЖВ. Вам достатньо зайти на сайт або зателефонувати менеджерам компанії і Вас обов’язково проконсультують і допоможуть вибрати найбільш підходящу лінійку. Безумовними плюсами є розрахований КБЖВ і доставка у зручне для Вас місце. Ви забудете про походи в магазини, миття посуду і виснажливий розрахунок калорій і БЖУ, замість Вас чекає економія до 23 годин на тиждень, смачний і різноманітний раціон харчування. Почни харчуватися правильно вже зараз!