Харчування при заняттях фітнесом залежить від Вашої мети, але обов’язково має бути збалансованим. Повинен бути дотриманий баланс КБЖВ (калорій, білків, жирів і вуглеводів), добова норма якого розраховується виходячи з індивідуальних параметрів Вашої мети. Харчування при заняттях фітнесом для зниження ваги передбачає добову норму з дефіцитом калорій, для набору маси з профіцитом.
Правильно харчуватися при заняттях фітнесом — легко, головне, щоб прийоми їжі здійснювалися кожен день в один час, перерва між ними був 2,5-3 години, а порції не перевищували 250гр. Раціон повинен бути різноманітним, а продукти поєднувані, це допоможе уникнути зривів. Необхідно відмовитися від швидких вуглеводів, мучного, жирного і солодкого. Найбільш оптимальними способами приготування їжі є: в пароварці і в духовій шафі, варена і тушкована їжа також стане гідною альтернативою смажені. Про питний режим забувати не варто, в день потрібно випивати більше 2х літрів питної води.

Які продукти варто вибрати?

Правильно харчуватися при заняттях фітнесом, значить ретельно вибирати те, що ти збираєшся з’їсти. Якщо мова йде про зниження ваги, від свинини бажано відмовитися і замінити на менш жирне м’ясо, наприклад, курку, індичку, кролика або яловичину, молочні продукти вибирати зі зниженою жирністю, замінити прості вуглеводи на складні і додати в раціон фрукти і овочі.
Харчування при заняттях фітнесом для набору м’язової маси передбачає таке співвідношення нутрієнтів: жири (від 10 до 20%), білки (від 30 до 35%), вуглеводи (від 50 до 60%) добової норми. Раціон повинен бути різноманітним, а харчування з профіцитом, необхідно вживати більше енергії, ніж Ви здатні витратити за день. Не забувайте, тренування — це лише 30% успіху на шляху досягнення мети, а решта 70% — це правильне харчування.
Grow Food — це 5 лінійок харчування, які підібрані спеціально для будь-якої Вашої мети, довірте турботу про своє харчування професіоналам. Вас чекають різноманітні раціони, розраховані за КБЖВ, а головне позбавлення від нескінченних походів по магазинах, приготування їжі та миття посуду.