Задаючись питанням: «Яким повинно бути харчування при заняттях фітнесом для жінок, меню на тиждень?» Варто зазначити, що у першу чергу воно повинне бути різноманітним, це найважливіше в будь-якому раціоні харчування. Також дуже важливий системний підхід: обслуговування номерів прийомів їжі, розмір порцій, розрахунок добової норми нутрієнтів (калорій, білків, жирів і вуглеводів). Обсяг порцій, і частота прийомів їжі залежать від Вашої мети і тренувань, від них залежить також і КБЖВ раціону. Необхідно, щоб, піддаючись фізичним навантаженням, Ваш організм міг функціонувати правильно, отримувати запас енергії і необхідних елементів.

Харчуватися при заняттях фітнесом — просто!

Виснажливі походи по магазинах у пошуках відповідних продуктів харчування при заняттях фітнесом для жінок, меню на тиждень, складаючи яке і розраховуючи за показниками Ви витрачаєте ні одну годину, віднімає величезну кількість часу і сил. Враховуючи сучасний темп життя дуже складно дозволити собі втрату ключового ресурсу в нікуди, набагато приємніше витратити зекономлений час на себе або на тренування. Економити час і сили стало тепер набагато простіше, достатньо лише довірити турботу про свій раціон харчування компанії Grow Food, що займається виготовленням та доставкою правильних раціонів харчування, які ідеально підходять під будь-яку Вашу мету. Якщо Вашою метою є набір м’язової маси, для Вас ідеально підійде лінійка носить назву «Power». Лінійка складається з семи прийомів їжі в день і розрахована таким чином, щоб Ваш організм міг отримати все необхідне враховуючи інтенсивність фізичних навантажень, а Вам було забезпечено зростання м’язів. Якщо необхідно зниження ваги, відповідний раціон харчування теж знайдеться, лінійка «Fit» являє собою спеціально розроблене меню харчування зі зниженою калорійністю, що складається з п’яти різноманітних прийомів їжі в день. Якщо ви займаєтеся функціональним тренінгом, для Вас створена лінійка «Balance», вона подарує Вам необхідну енергію і допоможе відновити сили після інтенсивного тренування.
Приємним бонусом такої системи харчування є не тільки різноманітність і економія часу, а й наявність в меню десертів і навіть правильного фастфуду, який можна їсти без шкоди для фігури і організму! Замовлення здійснити дуже просто, достатньо лише зайти на сайт або зателефонувати за номером телефону вказаним на сайті. Почни харчуватися правильно вже сьогодні, довіривши своє харчування професіоналам!