Харчування на масу для чоловіків ґрунтується на раціоні з підвищеною калорійністю, тобто Ви споживаєте більшу кількість енергії з їжею, ніж можете витратити. Основними правилами харчування на масу для чоловіків є: дотримання режиму (прийоми їжі за розкладом 5-7 разів за день), правильний розрахунок БЖВ (калорій, білків, вуглеводів та жирів) Ваших страв, раціон повинен бути збалансованим, з підвищеним вмістом складних вуглеводів, збереження водного балансу в організмі. Водний баланс можна підтримувати, випиваючи від 2,5 літрів питної води за день. Харчування на масу для чоловіків при дотриманні правил гарантує Вам 70% успішно пройденого шляху в досягненні мети, решта 30% допоможуть пройти інтенсивні тренування.

Підрахунок БЖВ і секрети набору маси

Розрахувати БЖВ можуть допомогти: додаток для телефону з зазначенням вмісту нутрієнтів у кожному інгредієнті і невеликі ваги. Харчування на масу для чоловіків з надмірною калорійністю передбачає вживання на 20% калорій понад індивідуальної, необхідної для Вас норми.

Система харчування на масу для чоловіків припускає співвідношення КБЖВ у такому форматі: середня добова норма — 2500кк, жири (15-20%), білки (25-35%), вуглеводи (45-60%) раціону. Харчування, що сприяє набору м’язової маси, передбачає 25-35% овочів і фруктів і 65-75% їжі за калорійністю вище середньої норми. При живленні на масу для чоловіків також дуже важливо є через 45-50 хвилин після активного тренування і вживати в їжу багато білка, т. к. він дуже корисний для будівництва м’язів. Продуктами, рекомендованими для раціону на набір маси, є: м’ясо, яйця, крупи та макаронні вироби з твердих сортів пшениці, зелені овочі.
Компанією Organic Food спільно з кращими дієтологами і спортсменами країни розроблений раціон харчування «Power», спрямований на набір м’язової маси. Лінійка складається з 7 прийомів їжі в день, більше 35 різноманітних страв протягом тижня, точно розрахованих за кількістю калорій, білків, жирів і вуглеводів. Почніть правильно вже зараз, забудьте про розрахунок БЖВ, магазини, приготування їжі та миття брудного посуду назавжди, адже наша їжа може бути доставлена в будь-який зручний для Вас місце!