У прагненні бути здоровими, добре виглядати і також почуватися Вам допоможуть правильне харчування і тренування. У досягненні ідеальної фізичної форми 70% успіху залежить від харчування і тренування гарантують Вам решту 30%.

Якими тренуваннями доповнити правильне харчування новачкові?

Харчування і тренування безсумнівно допоможуть Вам досягти приголомшливого результату, головне зрозуміти, з чого краще почати. У перший тренувальний місяць краще починати заняття з тренером, але якщо такої можливості немає, то варто вибрати для себе кардіо тренування і тренування з невеликими вагами. Дані тренування допоможуть звикнути до фізичної активності і укріпити загальний стан організму, але не менш важливо давати собі відпочити і добре виспатися, щоб уникнути стресу для організму.

Правильне харчування, яким воно має бути?

Раціон правильного харчування в першу чергу залежить від Вашої мети. Якщо ви прагнете позбутися від зайвих кілограмів, харчуватися необхідно з дефіцитом калорій, тобто Вам необхідно витрачати більше енергії, ніж Ви споживаєте з їжею. Якщо Ваша мета — набрати м’язову масу, то раціон харчування повинен бути з профіцитом калорій, потрібно споживати більше калорій, ніж Ви витрачаєте протягом дня. Ваше харчування і тренування повинні доповнювати один одного для досягнення мети. Основними правилами правильного харчування і тренувань є: дотримання режиму (прийом їжі в однаковий час кожен день, тренування за розкладом в певні дні), він допоможе дисциплінувати Вас і організм, питний режим також дуже важливий, необхідно випивати 2-3л води в день, це допоможе поліпшити обмін речовин і роботу організму в цілому. Приймати їжу бажано 5-7 разів на день невеликими порціями, так вона буде краще засвоюватися. Продукти, з яких буде складатися Ваш раціон залежить знову ж таки від мети, для схуднення їжа буде менш калорійною з підвищеним вмістом білків і зниженим вуглеводів і жирів, для набору маси навпаки більш вуглеводної. Харчування має бути чітко розраховано за КБЖВ (калорії, білки, жири і вуглеводи) зробити це самостійно не просто, але можливо для цього Вам знадобляться невеликі ваги і спеціальний додаток з інформацією про КБЖВ. Попередньо перед приготуванням необхідно зважити кожен необхідний інгредієнт, подивитися кількість нутрієнтів у спеціальному додатку і таким чином порахувати загальну суму калорій, білків, жирів і вуглеводів у страві, після перевірити вписується вона в вашу добову норму. Добова норма залежить від Вашої мети, фізичної активності та індивідуальних параметрів.
Довір турботу про харчування професіоналам. Раціони компанії Grow Food підійдуть для будь-якої Вашої мети і допоможуть харчуватися смачно і правильно. Ви назавжди забудете про підрахунок КБЖВ, походів по магазинах, приготування і миття брудного посуду, всі вже зробили за вас!