Харчування і тренування на сушінні є єдиною системою, що допомагає знайти ідеальне тіло. Харчування являє собою особливу дієту, яка базується на зниженні калорійності раціону, а також жирів і вуглеводів. Зниження калорій припускає, що Ви будете споживати менше енергії з їжею, ніж витрачати протягом дня.
Харчування на сушінні передбачає підрахунок нутрієнтів (БЖВ), а також дробове харчування протягом дня (5-12 прийомів їжі), калорійність раціону, враховуючи середні показники становить 1200-1500кк в день. Для підтримання водного балансу в організмі, необхідно споживати від двох і більше літрів питної води в день. Вживати можна лише певний вид правильних продуктів: крупи, нежирні сорти м’яса, овочі, бобові, знежирений сир в мінімальних кількостях. Відмовитися доведеться від мучного, солодкого, швидких вуглеводів і тваринних жирів у великих кількостях. Сушка повинна тривати не більше п’яти тижнів, режим харчування з кожним тижнем повинен стає все жорсткішою. Дуже важливо стежити за сигналами свого організму, не переборщити з зменшенням калоражу та кількості вуглеводів і тренуваннями, це може призвести до виснаження. Так як харчування і тренування на сушінні є єдиним цілим їм варто приділити окрему увагу.

Тренування на сушці

На сушінні основна мета тренувань і харчування — спалювання підшкірного жиру без втрати м’язів. Найбільш оптимальними типами тренувань під час сушіння є — кардіо, силові, а також інтервальні тренування. Кардіо тренування під час сушіння неоднозначні, так як є ризик втрати не тільки зайвого жиру, але і м’язової маси. Кардіо тренування можна проводити двома способами: інтенсивне тренування невелика за часом або тренування в спокійному темпі, але більш тривалий час. Кардіо краще виконувати вранці, коли у Вашому організмі найменшу кількість вуглеводів. Відмінно підійдуть: швидка ходьба або біг, вправи з вагою і кругові тренування. Для тих, хто в перший раз планує своє харчування і тренування на сушінні, краще провести перші два тренування з тренером, він допоможе Вам визначити найбільш підходящі для Вас вправи і освоїти техніку їх виконання. А турботу про Вашому раціоні для сушіння довірити сервісу по доставці правильного порційного харчування Organic Food. Всі раціони, складені за сприяння дієтологів і спортсменів, лінійка харчування «Fit» ідеально підійде для сушіння і допоможе досягти бажаного результату швидше!