Харчування для сушіння тіла меню для чоловіків складається з їжі з низьким вмістом вуглеводів і жирів та збільшеною кількістю білка. Основними правилами є:

 • Дробове харчування (від 5 до 10 разів на день) кожні півтори-три години
 • Підрахунок білків, вуглеводів, жирів і калорій (БЖВ)
 • Надходження в організм питної води (від 30 мл на кг ваги)
 • Відмова від швидких вуглеводів (солодкого, жирного, мучного)
 • Приготування їжі, не вдаючись до маслу і смаженні
 • Харчування для сушіння тіла меню для чоловіків, що є більшим за калорійністю, ніж для жінок і трохи менш суворим. Основною метою є збереження м’язової маси, зменшення жирових обсягів. Це відбувається за рахунок зменшення прийомів вуглеводної їжі і збільшення білкових (швидкі вуглеводи виключаються повністю). Також для досягнення мети додаються інтенсивні тренування. Меню на тиждень розраховується за КБЖВ, добова норма залежить від Вашого віку, ваги, зросту, кількості і інтенсивності тренувань. Приблизна норма калорій варіюється від 1200 до 1500кк в день, раціон харчування бажано умовно поділити на три частини, дві з яких будуть білковими, а одна вуглеводної. Варто також приділити особливу увагу рівню споживання полінасичених жирів, їх не повинно бути більше 5-10% в раціоні.

  Які продукти включити в меню?

  Бажано зробити Ваше меню максимально різноманітним, щоб уникнути порушення дієти. У першій половині дня допустимі до вживання знежирені молочні продукти, повільні вуглеводи і фрукти в невеликій кількості, в середині дня краще дозволити собі нежирні сорти м’яса або риби, доповнені овочами з пониженим вмістом крохмалю, наприклад, огірками або капустою.
  Подбати про різноманітність харчування та економії Вашого часу, який Ви витрачаєте на приготування їжі, покупку продуктів і розрахунок БЖВ. Меню харчування повністю збалансовано і включає в себе п’ять різноманітних прийомів їжі в день. Лінійка харчування «Fit» підійде для чоловіків, які обрали меню харчування на сушку, добовий калораж становить від 1300 до 1500 калорій, а харчування доставляється в найбільш зручне для Вас місце, а менеджери компанії завжди проконсультують Вас і дадуть відповідь на будь-яке питання. Почни правильно харчуватися вже сьогодні!