Бажаючи володіти рельєфним і підтягнутим тілом, багато вибирають харчування для сушіння, яке представляє з себе систему вживання їжі з дефіцитом калорій і відмовою від вуглеводів. Харчування для сушіння бере свій початок в бодібілдингу, якщо при наборі маси спортсмени харчуються з профіцитом калорій, то під час сушіння раціон мінімальний за калоражу.

Система харчування під час сушіння

Система харчування для сушіння і позбавлення від зайвого підшкірного жиру вимагає поступовості, різкий відмова від вуглеводів і зниження калорійності раціону неприпустимі. Зменшити також доведеться надходження жирів і глюкози в організм.
Харчування для сушіння передбачає раціон на 2/3 складається з білків, на 1/3 з повільних вуглеводів, полінасичені жири не повинні виходити за кордон 10%. Загальний добовий калораж харчування для сушіння залежить від Ваших індивідуальних параметрів і ступеня активності, але норма калорій не повинна бути вище 2300кк і нижче 1200кк.
Харчуватися рекомендовано невеликими порціями 5-7 разів на день, важливо, щоб Ви не відчували голод і уникали зривів. Із раціону харчування в першу чергу виключається цукор і швидкі вуглеводи, рекомендовано три рази на тиждень випивати кефір ввечері. Необхідно збільшити кількість споживаного білка, приблизно до 2,5 г на кг Вашої ваги. Велика частина білка, який надходить в організм повинна бути тваринного (м’ясо, риба, яйця), менша — рослинного (гриби, горіхи). Повністю виключати з раціону вуглеводи харчування не рекомендується, їх кількість залежить від Вашого самопочуття, дозволяється також невелику кількість фруктів у першій половині дня на початковому етапі сушіння, головне не виходити за денну норму БЖВ (калорій, білків, жирів і вуглеводів).
Довіривши своє харчування компанії Organic Food, Вас чекає різноманітний раціон харчування, розрахований по КБЖВ і повне позбавлення від походів по магазинах, приготування їжі та миття посуду.