У гонитві за стрункою фігурою дієтологами було придумано чимало дієтичних меню, які обіцяють швидке схуднення протягом декількох тижнів. Найчастіше вони передбачають суворі обмеження в продуктах і способи їх приготування. Гречана дієта для схуднення входить у число таких раціонів. Вона дійсно дозволить вам позбавитися від декількох кілограмів зайвої ваги, але не варто забувати про підводні камені подібних моно-дієт.

Користь і шкода гречаного меню

Гречана крупа містить рослинний білок та безліч необхідних організму мікроелементів, таких як фосфор, цинк, залізо, йод, вітаміни групи «B», антиоксидант вітамін «E» і нікотинову кислоту. Крім цього гречка є джерелом складних вуглеводів, з яких виробляється необхідний для нормального метаболізму енергія. Всі ці якості роблять крупу незамінним елементом раціону, тому дієта на її основі придбала велику популярність. Однак існує зворотна сторона гречаного меню:

  • Харчуючись протягом декількох днів лише гречкою, організм почне відчувати стрес, який проявиться у вигляді зниження апетиту, втоми і поганого настрою. Ви перестанете отримувати задоволення від їжі, і з нетерпінням будете чекати закінчення дієти, щоб повернутися до колишнього раціону. Ви ризикуєте знову поправитися, так як стрибки у харчуванні призводять до уповільнення метаболізму і відкладенню жирових запасів;
  • Незважаючи на велику кількість мікроелементів, гречка не здатна збагатити раціон всіма корисними речовинами, навіть якщо додавати в меню овочі, фрукти або нежирне м’ясо;
  • Гречана дієта для схуднення передбачає суворі обмеження в продуктах, тому раціон часто мізерний на білкову їжу тваринного походження. У зв’язку з цим активні фізичні навантаження протипоказані, так як вони призведуть до виснаження запасів амінокислот і регресії м’язів, а також комплексом інших неприємних наслідків, наприклад, зниження гемоглобіну. З іншого боку, відсутність спорту негативно позначиться на пружності вашого тіла, так як із зайвими кілограмами будуть зменшуватися м’язи.

Позбутися від жирових відкладень без шкоди для фізичного і психічного здоров’я допоможе збалансоване раціональне харчування, в якому присутня достатня кількість білків, жирів і вуглеводів. Також здорове меню передбачає правильно підібрану щоденну калорійність страв, що відповідає вашому способу життя і спортивної підготовки.

Секрет красивої фігури без стресу для організму

Прийнявши рішення схуднути, ви повинні назавжди змінити свій спосіб життя. Для цього вам необхідно виконати наступні пункти:

  • Скласти програму харчування з урахуваннямБЖВ. Ви можете використовувати в якості основи наші лінійки харчування Organic Food або ж оформити замовлення на один з представлених меню, щоб позбавити себе від готування і щоденних підрахунків калорій;
  • Розписати графік прийому їжі, занять спортом. Для гарного обміну речовин і травлення слід їсти не менше чотирьох або п’яти разів на день з інтервалами у 3-4 години. Заняття повинні проходити через півтори або дві години після їди, щоб організм встиг засвоїти їжу і виробити потрібну кількість енергії;
  • Підібрати програму тренувань, розраховану на зниження ваги. Основними мають стати активні види спорту, розганяють метаболізм – біг, танці, спортивні ігри. Силові навантаження на проблемні зони можна виконувати в дні відпочинку, щоб не перевтомлювати організм.

Дотримуючись трьох простих правил і харчуючись правильно, ви зможете поступово скинути зайву вагу, привести фігуру в тонус і забути про жирових відкладеннях на довгі роки!