Самостійне приготування їжі в умовах мегаполісу при сучасному стилі життя – недозволена розкіш, яка забирає купу вільного часу. Нерідко з ранку не вистачає часу поснідати, а до вечора немає сил на те, щоб приготувати вечерю. У зв’язку з цим організм недоотримує живильні речовини і вітаміни, сповільнюється обмін речовин, що призводить до надмірної ваги і поганого самопочуття. Готове харчування дозволить уникнути багатьох наслідків неправильного способу життя і нерегулярного прийому їжі, зробить ваш раціон різноманітним і корисним!

Переваги покупної готової їжі

Калорійність їжі, співвідношення білків, жирів і вуглеводів в правильному, здоровому харчуванні відіграють важливу роль. Не багато домогосподарки враховують ці показники під час готування, а ми приділяємо їм особливу увагу, тому створили чотири лінійки харчування:

  • Меню «Power» розраховане на 2600 ккал в добу – воно допоможе вам набрати м’язову масу. У ньому переважає вуглеводна та білкова їжа, завдяки якій організм отримує великий енергетичний запас і будівельний матеріал для м’язової тканини. Харчуватися за нього слід тільки тим, хто регулярно займається силовими тренуваннями. При малорухомому способі життя такий раціон приведе вас до повноти;
  • Меню «Fit» піде тим, хто шукає смачну дієту для схуднення. У ньому денна енергетична цінність страв знижена до 1200 ккал. Замість цукру використовується цукрозамінник «Fitparad 7», також зменшилась кількість вуглеводів, які сприяють жировим відкладенням. Займаючись додатково легкими спортивними навантаженнями, наприклад, танцями, пробіжками або ходьбою, ви швидше досягнете бажаного результату;
  • Меню «Balance» на 2000 ккал і «Daily» на 1400 ккал ідеально підуть всім, хто любить смачно поїсти, але хоче підтримувати фігуру в тонусі.

Крім підрахунку КБЖВ ми розділили щоденний раціон на 5-6 прийомів їжі, расфасовав страви з герметично запечатаним контейнерів. На них ми вказуємо дату приготування страви, номер прийому їжі і день тижня, на який передбачено меню. Для досягнення помітного результату при схудненні або наборі м’язової маси ми не рекомендуємо міняти місцями порядок прийому страв.
Коробки з готовим харчуванням можна розігрівати в мікрохвильовій печі, попередньо знявши захисну плівку. Контейнери також можна брати з собою на роботу, в поїздку, на прогулянку. До того ж вам більше не доведеться мити посуд, що додатково заощаджує час. Пам’ятайте, що готову їжу потрібно зберігати при певній температурі, тому у випадку тривалих і далеких поїздок слід використовувати сумку-холодильник.

Про якість готових страв

Незалежно від обраного вами меню, ви можете бути впевнені в їх якості та безпеки. Ми ретельно стежимо за технологією приготування і використовуємо виключно свіжі якісні продукти. Наші лінійки харчування містять:

  • Нежирне м’ясо – яловичина, філе індички і курки;
  • Молочні продукти з жирністю не більше 3,5 %;
  • Натуральний цукрозамінник;
  • Мінімальна кількість солі і спецій, які ми замінюємо пряними травами, насінням.

Що стосується приготування, то більшість продуктів ми запікаємо, готуємо на пару або відварюємо. Проте в раціоні присутні і смажені страви, наприклад, оладки, яєчні млинці або нагетси. Обсмаження відбувається на сковороді з антипригарним покриттям, у деяких випадках з додаванням невеликої кількості рослинного масла. З Groow Food ви регулярно будете балувати себе різноманітними десертами у вигляді сирників, тортів, фруктових смузі-боулов, млинців з джемом і запечених яблук. В цьому і полягає перевага наших готових дієт!