Підготувати фігуру до літнього сезону необхідно заздалегідь, тому ми рекомендуємо переглянути свій раціон харчування на користь збалансованого дієтичного меню. Воно допоможе налагодити метаболізм і запустить процес спалювання жирових відкладень, а в сукупності з помірними фізичними навантаженнями зайві кілограми підуть ще швидше. Наша дієта 7 днів для схуднення включає п’ять прийомів їжі щодня протягом тижня. З нею ви не будете обмежувати себе в продуктах харчування, рахувати калорії і чекати дня, коли можна буде вдосталь поїсти. Ми подбали про те, щоб раціон був не лише дієтичний, але і ситний.

Три дієти для стрункого і підтягнутого тіла

Дієтологи Organic Food розробили три лінійки харчування, що сприяють схудненню. Програми розраховані на людей з різним ступенем повноти, що дозволить вам вибрати найбільш оптимальний варіант.

Вегетаріанське меню «Vega»

Раціон харчування, призначений для всіх, хто не вживає м’ясо. У ньому міститься 1500 ккал, що нижче добової норми, встановленої РАМН (Російською академією медичних наук). За даними Інституту харчування на добу здоровим жінкам з малою фізичною активністю необхідно 1800 ккал, а чоловікам – 2100 ккал. Це означає, що програма харчування «Vega» дозволить скинути пару зайвих кілограмів. Вона підійде для людей з незначною повнотою.
Незважаючи на відсутність м’яса, ви не будете відчувати брак протеїнів. Меню збагачений рослинними білками, а також молочної продукцією і яйцями, у яких міститься необхідна кількість білків. Щоденний раціон передбачає п’ять повноцінних прийомів їжі. Добова кількість вуглеводів становить близько 180 г і по 70 г припадає на білки з жирами.

Ситний раціон «Daily»

Програма харчування розрахована на чотири прийому їжі, загальна добова енергетична цінність яких складає 1400 ккал. Вона підійде для поступового схуднення з подальшим переходом на більш строгу дієту. На відміну від вегетаріанського меню, «Daily» включає страви з м’яса:

  • Яєчню-бовтанку з м’ясною начинкою;
  • Рибні і м’ясні котлети з суміші дієтичної яловичини і свинини;
  • Куринную грудку з різними соусами. Вона може бути відвареної, копченої, запеченої, приготованої на грилі або у фритюрі.

В якості гарніру ми пропонуємо макарони і різні круп’яні каші, наприклад, булгур, рис, вівсянку або гречку. В меню також є овочеві салати, супи і десерти. Харчуючись по цій програмі, ви будете завжди ситі і задоволені. За рахунок низької калорійності ваш вага не буде збільшуватися, а при помірних тренуваннях почне зменшуватися.

Строгий раціон «Fit»

Калорійність меню складає 1200 ккал – мінімальна добова норма, завдяки якій вам вдасться помітити перші результати вже через 14 днів. Таке харчування передбачає аеробні навантаження, наприклад, танці, біг, стрибки зі скакалкою. Справа в тому, що при сильному надмірній вазі шкіра розтягується, тому різке схуднення призводить до її одвисанню, в’ялості. Спорт буде перешкоджати цьому, роблячи шкіру в проблемних місцях пружною і підтягнутою.
Розроблена дієта на 7 днів, але використовувати її можна досхочу, поки ви не досягнете бажаного результату. На відміну від короткочасних дієтичних меню, у нашій лінійці «Fit» передбачено правильне співвідношення БЖВ, вона збагачена всіма необхідними поживними речовинами. Але головна перевага – різноманіття страв та відсутність обмежень у харчуванні. З Organic Food ви назавжди забудете про почуття голоду, тому що ми готуємо здорову, смачну і ситну їжу!