Корисна їжа може бути смачною, і ми готові вам це довести. Наші раціони містять джерело нутрієнтів, вітамінів, мінералів, без яких неможливий хороший метаболізм. Ми розробили п’ять раціонів для вирішення декількох завдань:

 • Схуднути без шкоди здоров’ю, зберегти пружність шкіри і м’язів;
 • Набрати якісну м’язову масу;
 • Відточити рельєф тіла і підтримувати спортивні показники на високому рівні;
 • Смачно, ситно і корисно їсти, не набираючи зайвих кілограмів.

З Grow Food ви почнете харчуватися правильно, що дозволить привести в порядок не тільки фігуру, але і здоров’я, зокрема ви зможете налагодити роботу травного тракту. Секрет ефективності наших дієтичних страв полягає у використанні корисних для фігури продуктів, правильному приготуванні і продуманий розподіл їх протягом дня.

Що є, щоб бути стрункою?

Ми склали рейтинг продуктів, без яких немислимо здорове харчування. Всі вони входять в наші страви, які ви можете спробувати, замовивши доставку їжі на тиждень. Збалансований раціон повинен включати білки, жири і вуглеводи. Кожна група нутрієнтів містить як корисні, так і шкідливі для фігури продукти.

Вуглеводи

Єдине джерело швидкої енергії, який дозволяє підвищити витривалість організму, наростити м’язову масу або, навпаки, стати причиною надлишкової ваги. Вуглеводи поділяються на два види: прості і складні. У першому випадку це рафінований цукор і всі страви, напої з його змістом. Саме вони призводять до повноти, але для спортсменів невелика кількість цукру після виснажливої тренування або змагань підуть тільки на користь. Складні вуглеводи дають якісну енергію, тому в список найбільш корисних углеводсодержащих продуктів входять:

 • Крупи (вівсяна каша, рис, булгур, перловка, кукурудзяна крупа) і макаронні вироби. Вони очолюють список найбільш корисних продуктів, так як містять багато вітамінів і мікроелементів, таких як кальцій, залізо, магній, цинк;
 • На другому місці знаходяться всі овочі і будь-яка зелень, оскільки в них багато клітковини;
 • Фрукти на третьому місці, так як включають в себе натуральні цукру в оптимальній кількості, необхідній організму для підтримки рівня глюкози в крові.

Пам’ятайте, що якщо ви хочете схуднути, то кількість цих нутрієнтів потрібно знизити, щоб активувати процес спалювання жирових відкладень. Наше меню «Fit» ідеально підходить для цього, тому що містить 100 г вуглеводів на день.

Жири

Збагачують організм жиророзчинними вітамінами, є джерелом незамінних кислот групи Омега», а також добре насичують і дають тривалий заряд енергії. У випадку з жирами теж є корисні і умовно шкідливі продукти. На першому місці знаходяться:

 • Риба і морепродукти;
 • Будь-які рослинні олії;
 • Насіння і горіхи.

Останнє місце займають продукти з високим вмістом тваринного жиру, наприклад, сало або домашній сир, сметана. Молочна продукція важлива для здорового метаболізму, але її жирність не повинна перевищувати 2,5 % для молока, йогурту, кефіру і 9% для сирної продукції.

Білки

Оскільки білки являються будівельним матеріалом і не відкладаються в організмі у вигляді жиру, то особливих обмежень немає. Однак для стрункої фігури слід вживати тільки дієтичне м’ясо:

 • Тваринні білки, такі як птиця, кролик, молода баранина або яловичина знаходяться на першому місці в рейтингу доставки їжі на тиждень Grow Food, так як включені практично всі меню, крім «Vega», яке призначене для вегетаріанців;
 • На другому місці рослинні – бобові культури, гриби, горіхи, крупи.

Наші збалансовані раціони підійдуть усім без винятків, так як ми готуємо тільки зі свіжих корисних продуктів, не використовуємо барвників, підсилювачів смаку та консервантів. До того ж доставка раціонів здійснюється абсолютно безкоштовно два або три рази на тиждень у зручний для вас час!