Здоровий спосіб життя – вірний спосіб зберегти гарну підтягнуту фігуру на довгі роки. Головну роль в цьому питанні відіграє збалансоване раціональне харчування, яке дозволить вам смачно і різноманітно харчуватися без будь-яких обмежень. Ви можете розробити щоденне меню самостійно, підрахувавши свою норму калорійності і співвідношення нутрієнтів, або скористатися доставкою готової їжі на тиждень. Вибираючи лінійки харчування Grow Food, ви забудете про щоденні клопоти біля плити і про покупку продуктів. У вас з’явиться більше вільного часу, який ви зможете приділити спорту!

Все про БЖУ в здоровому харчуванні

Білки, жири і вуглеводи (БЖУ) є основою корисного раціону. Виключивши з ланцюжка один з нутрієнтів, ви позбавите організм необхідних поживних речовин, що призведе до цілого ряду неприємних наслідків. Ось чому моно-дієти, голодування і заборона ряду продуктів дають короткочасний результат, після якого зайві кілограми незабаром повертаються. Більш того, нестача вітамінів і мікроелементів призводить до порушення обміну речовин, з-за якого з’являється сухість шкіри, ламкість волосся, нігтів. Під час строгих дієт погіршується настрій, так як ви не отримуєте задоволення від їжі. Пам’ятайте, що при збалансованому харчуванні важливо не виключати БЖУ, а коригувати їх співвідношення у відповідності з вашими цілями.

Схуднення

Відновити нормальну вагу, змінивши свій раціон, реально. Для цього потрібно дотримуватися кількох правил:

  • Знизити кількість складних вуглеводів до 30 %, щоб створити дефіцит енергії. Цукор і всі продукти з його вмістом ми рекомендуємо на час виключити, однак ви можете використовувати натуральні замінники або солодкі фрукти і ягоди. Приміром, у нашому меню «Fit», призначеному для схуднення, використовується цукрозамінник «Fitparad 7», завдяки якому десерти не шкодять фігурі;
  • Оскільки вуглеводи – це джерело енергії, заповнити її недолік можна поліненасиченими жирами (риба, будь-які рослинні олії, горішки, насіння). Вони довше перетравлюються, але і якість енергії вище, тому ви не будете відчувати почуття голоду і втоми. До того ж корисні жирні кислоти не перетворюються на зайві кілограми;
  • Не забувайте про джерело білків – нежирні сорти м’яса, бобові культури, соя поповнять запаси амінокислот, підтримуючи пружність шкіри і зростання м’язів.

Крім коригування БЖУ враховуйте добову калорійність страв. Для зниження ваги вона може варіюватися від 1200 ккал до 1500 ккал – все залежить від того, скільки кілограмів ви плануєте скинути.

Набір м’язової маси

Якщо у вас немає надмірної ваги, але ви хочете збільшити свій обсяг м’язової маси і сформувати рельєфне тіло, то вам необхідно підвищити добову енергетичну цінність страв до 2600 ккал. У меню повинні переважати вуглеводи – 300 г на день, і білки – 160 р. Жири також необхідні організму, тому їх добова норма при наборі м’язової маси може досягати 80 г на добу. Не забувайте про силові тренування мінімум три рази в тиждень, в іншому випадку замість м’язів буде рости жирова тканина.

Підтримання фігури в тонусі

Якщо ви ведете активний спосіб життя, то для підтримки тонусу вам підійде наше меню «Balance» на 2000 ккал. У ньому міститься оптимальна кількість БЖУ, яке дозволить вам ситно і смачно харчуватися, не обмежуючи себе в десертах і кулінарних вишукуваннях.
Доставка готової їжі на тиждень від Grow Food здійснюється по середах, п’ятницях і неділях. Страви готуються в день відправлення, тому ви можете бути впевнені в їх свіжості. В залежності від ваших побажань і робочого графіка, ми можемо доставляти їжу ввечері з 20:00 до 23:00 або вранці з 8:00 до 12:00. Узгодити деталі можна з нашими консультантами, зв’язавшись з ними по телефону або в WhatsApp.